@roos ik zou het idd ook gaan vertellen en daarbij meteen benoemen dat ze op moeten letten met wat ze zeggen, want ze weten helemaal niet hoeveel pijn ze er iemand mee doen! maar ja zulke domme opmerkingen maken alleen mensen waarbij het 1,2,3 lukt kun je toch onder hun reet stampen zo ik heb ook gesproken haha!
hey meiden, ik ben ook weer terug vanuit het zh.... weer geen goed nieuws follikel is niet doorgegroeid...was nog maar 10 mm dus ze stoppen ook met deze cyclus. deze gyn gaat morgen overleggen met mijn eigenlijke wat te doen.....dus wordt vervolgd.....nu wachten op mijn ongi over een dag of 10 zo niet dan bellen dan krijg ik provera...nou lekker dan...ben ik dadelijk ongi op vakantie
oh wat vervelend dan kruipt de tijd voorbij he... Hopelijk kan je snel aan een nieuwe cyclus beginnen...
ohh sasje wat vervelend zeg dat het allemaal niet zo wilt groeien nou hoop dat je wel gauw weet wat nu verder nou sterkte en hopelijk toch een leuke vakantie @roos wat een spanning he zo nog maar 1 dag wachten en dan weet je het ga je alleen bloedprikken of doe je ook een zwangerschapstest nou in iedergeval succes hoop dat het raak is
Oja vergeet ik helemaal te vertellen hoe het er met mezelf voorstaat Ik ben sinds maandag weer puregon aan het prikken en mag 4 juli terug komen voor een folikelmeting dus gaan op voor nummer 3 en voor de rest ook succes allemaal
Meiden help...... Ik zit momenteel op dag 19 van mijn cyclus. Maar ik zag vanmorgen dat ik bloedverlies had.... Nu ben ik net weer naar het toilet geweest en heb het nog steeds.... Heb ook een beetje een weeeig gevoel in mijn onderbuik.... Deze maand was onze rustmaand, dus heb geen hormonen geslikt. Uiteraard hebben we wel geklust rondom de verwachte eisprong... 10 juli is mijn verwachte NOD.... aaaahhhh kwordt gek denk ik, mijn lichaam is weer lekker bezig @ Sas, aaahhh shit meid. Hoop dat je snel aan een nieuwe cyclus met wel mooie follikels kan beginnen. Knuff voor jouw!
@kell.. Als je veel bloed verliest.. meer dan normaal en evt. met klonten (sorry dames) maar dat hoeft niet zo vroeg in de zwangerschap en je hebt echt krampen dan is het waarschijnlijk een missed abortion.. Ik had graag een positief verhaaltje voor je gemaakt maar ik probeer realistisch te blijven. Het heeft geen zin om je valse hoop te geven. Ik hoop van harte dat ik ongelijk heb. Sterkte meis..
Het is niet meer als normaal, meer minder dan normaal. Wel een andere kleur, namelijk heeeeeel donker rood/bruin en slijmerig ->) sorry.... Geen klonten ofzo. En ik heb geen krampen, meer een beetje weeeig gevoel.
Ja maar innesteling komt toch vlak voor je NOD voor? ik zit 10 dagen voor mijn NOD... Is dat niet wat vroeg voor een innesteling?
@kell.. ik denk echt dat het een missed abortion is.. Als het rood/bruin slijmerig bloed is... Wat zegt google??? Innestelling is bijna geen bloed echt helder rood of rose
Een missed abortion is het nog te vroeg voor..... Ik heb 6 dagen terug m'n ei gevoeld... Vorig cyclus ben ik niet zwanger geweest want heb toen een test gedaan. missed abortion abortus, waarbij de vrucht reeds minstens een maand dood is, doch niet uitgedreven; mola sanguinolenta
Ow ok.. ik heb altijd begrepen dat het een missed abortion heet als je te vroeg ongesteld wordt zeg maar dat het vruchtje dood is in de eerste maand. Ik hoop echt voor je dat het een innesteling is. Als je morgen nog vloeit zou ik als ik jou was even de dokter bellen.
Als ik morgen nog vloei dan bel ik even het ziekenhuis... Bloedverlies lijkt nu wel af te nemen... Snap er gewoon niets van. Af en toe wordt ik zo onzeker van mijn eigen lichaam, pff kan nergens meer van op aan. Wou dat ik een gebruiksaanwijzing van mezelf had, had het leven een stuk makkelijk gemaakt denk ik....
Hmmm en toch blijf ik het vreemd vinden. Wil niet zeggen we gaan het meemaken, majah echt meer dan afwachten kan ik niet doen. Denk wel wat ik al zei dat als ik morgen nog zo vloei voor de zekerheid even het ziekenhuis bel....
Sterkte meis.. Ik duim voor je.. We houden het gewoon op een innesteling. Laat het morgen even weten als je nieuws hebt..