Hoi hoi dames, Het leek me leuk om deze topic te openen. Ik weet sinds afgelopen week dat Ik in verwachting ben. Ik ben op 25 dec uitgerekend en dat vindt ik super leuk!! Zijn er meer meiden die zijn uitgerekend op kerst if rondom ? Kunnen we gezellig bijkletsen en elkaar op de hoogte houden. Gr wensje
Gefeliciteerd! Ik rond 16dec maar ze konden niet goed meten zo klein was het haha dus dinsdag nog een echo hoop er dan wel 7 te wezen Van me jongste was ik ook 16dec uitgerekend maar denkt dat deze wel eerder uitgerekend is maar ze kunnen natuurlijk wel tegelijk jarig zijn als deze ook de 10e komt lekker tussen de feestdagen door haha
Heeey! Misschien voor mij een beetje vroeg maar als alles goed gaat ben ik 30 dec uitgerekend.. Weet pas net dat ik zwanger ben dus hopelijk gaat alles goed... lees graag mee
Als alles deze keer goed mag blijven gaan 26 dec uitgerekend. Probeer me nu nog even niet teveel bezig te houden met kletsen want ik zal eerst blij zijn als wij de eerste echo hebben gehad met een kloppend hartje. Daarna sluit ik me met plezier bij je aan!
Gefeliciteerd! Volgens mijn eigen berekening ben ik 22 december uitgerekend. Mij lijkt het juist niet leuk om tijdens kerst jarig te zijn, maar het lijkt me wel speciaal om tijdens de kerstperiode van de nieuwe baby te genieten. Van mij mag de baby dus een paar dagen eerder komen
Hier rond eind december. Ene kant hartstikke leuk. Andere kant heb je wel een enorm drukke december zo haha
Van de jongste bij ons was ik voor de kerst uitgerekend. Onze meid besloot wat langer te blijven zitten dan 40 weken. Ik heb bij de Vk gevraagd of ze wilde gaan strippen want wilde niet dat ze met kerst kwam, ook omdat ik dan verplicht naar het zkh zou moeten vanwege overtijd gaan. Nou is ze op 22 december geboren. Ik vond er niks aan. Heerlijk een kleine baby im huis maar het kerstgevoel was helemaal weg. Iedereen zat aan het kerstdiner en wij zaten thuis. Ik miste toen echt de kerst. Nu vieren we ieder jaar gewoon kerst en de verjaardag apart. Maar merk wel dat het erg druk is.
Ik zit er ook net in de buurt. Ik ben op 27 december uitgerekend Zal idd wel een drukke maand worden voor ons allemaal.. Een kerstkindje klinkt leuk, en dat is het ook wel denk ik, maar wel een hoop cadeautjes in één maand tijd
Ik was 26 december 2012 uitgerekend 😊 Het is uiteindelijk 4 januari geworden. Niet ideaal maar was wel blij dat het niet op een feestdag was. Veel succes nog met alle kerstkindjes!
Komende december alweer 8 jaar geleden dat ik ben bevallen op 2e kerstdag 26 dec. Ik was 16 december uitgerekend. Het is en blijft speciaal vind ik dat ze op deze dag en in deze maand jarig is. Ze is echt randje 26 december geboren om 23.40. Toen na 22 uur weeën besloten werd tot keizersnee om 23.00 uur vroeg ik meteen aan verpleegkundige het is dan toch nog wel voor vandaag he en niet voor de 27e
Hallo meiden, als het dit maal een plakbeebke is (heb 2 achtereenvolgende MA gehad) dan ben ik op 27 december uitgeteld. Eeen hele gezellige tijd om te bevallen, mijn oudste is op 20 dec geboren en t was super!!!
Als het bij mij allemaal goed blijft gaan ben ik 25 december uitgerekend. En nu even herkenning te vinden..hebben jullie al kwaaltjes?
Hihi, niet nu maar wel bij de eerste. Uitgerekend op 31 dec maar geboren op 24 december! Ach ja, het heeft voor en nadelen!
Gefeliciteerd!! Als alles goed mag gaan zit ik ook rond 25 december. Mijn eerste kindje is op oudjaarsdag geboren.. Een echte feestmaand voor ons dus.
Ik was 5 december uitgerekend en uiteindelijk is ze 17 december geboren. Ze heeft een paar dagen op de neonatologie afdeling gelegen en toen we naar huis mochten waren er zusters kerstliederen aan het zingen (hadden een kerstviering voor personeel). Vond en vind het een mooie tijd. Altijd de gezelligheid van de kerstboom/kerstverlichting. Van april t/m september hebben wij het superdruk met alle verjaardagen van anderen en in december is er niemand jarig behalve dl. Het is even lastig met Sinterklaas/verjaardag/ Kerst, maar daar is ook een mouw aan te passen. Ik wil jullie allemaal een goede zwangerschap wensen en hoop dat jullie in december een gezond kindje in de armen mogen sluiten!