Haha ja als het hier al zo heet is kan ik me voorstellen dat je daar helemaal gek wordt. Ik ga zo maar een poging tot slapen doen. De ventilator is kapot en met de balkondeur open slapen vind ik te eng. Klein raampje erboven op een kier. Hier gaat alles z'n gangetje. Lage temperatuur ondanks het weer dus dat klopt ook allemaal Het is nog te vroeg voor een eisprong dus het wordt volgende week pas een beetje spannend.
@moro: daar denken wij ook nog niet over na..heb er ook nog geen een in me gedachten moet ik zeggen. Komt vast wel op den duur @donenzone: nou de temperaturen zijn hier wel beter uit te houden omdat we ook aan t strand zitten, in NL is het meteen benauwd he. Maar t begint ook meer op te lopen nu en boven de 35 vind ik toch niet zo leuk vorig ben ik in aug hier bevallen nou dat is echt geen pretje...dus hoop dat ik snel een positest in handen krijg want wil niet weer in de zomer gaan bevallen hahah
Ja dat is ook wel een goede reden om nu een positieve test te krijgen Ik vind de Nederlandse benauwdheid ook wel meevallen maar ik heb ook 1,5 jaar in Suriname gewoond. Dát is pas benauwdheid haha. Alsof je in een sauna rondloopt. Ik ben vandaag toch maar begonnen met ovutesten.. ook om te kijken of ze nu wel oplopen, of dat is net als de vorige cyclus de ene keer een vage en de andere keer een dikkere streep krijg. Ik hoop het eerste. En over die namen, volgens mij scheelt het ook of het je eerste kindje is of niet. In mijn geval fantaseer ik al echt over de naam sinds mijn 12e ofzo
Nou hier word t spannend! M'n borsten doen zeer... net zoals bij de vorige zwangerschap. Maar toch heb durf ik er niet op te hopen. Heb zo'n lange cyclus... zou toch raar zijn als 't dan opeens toch raak is.
Als jij niet durft te hopen dan hoop ik wel voor je Ik heb daar echt elke cyclus last van, maar bij jou kan het dan echt een zwangerschapssymptoom zijn. Mijn duimen draaien voor je
Je weet t nooit moro! Hoop t heel erg voor jou hoor ik denk dat ik volgend weekend een testje waag..hou t niet voel hoor tot de 13e. Van symptomen ga ik niet uit want voelde bij mn zoontje ook niks hoe gaat t verder met jullie? ?
Dames ik vind deze site heel handig. Heb je alle data in één overzicht. Van eisprong, tot innesteling, echo data, wanneer voel je voor t eerst je kindje bewegen en bevallingsdatum. Natuurlijk is het een indicatie maar ik vind het erg gemakkelijk Zal de innesteling lukken ~ wanneer gaat het eitje innestelen?
Pfff hier mijn hele temperatuur van slag, al 2 dagen hoog terwijl ik vannacht wel met een ventilator heb geslapen, dus ben echt bang dat ik er niks aan ga hebben deze cyclus Heb ook echt enorme buikpijn sinds gisteren 5/6 uur smiddags. 'S avonds leek ik wel 7 maanden zwanger ofzo. Had denk ik te maken met de hitte, misschien in combinatie met alleen maar koude dingen eten/drinken. Leuk is anders. Maar heb er nog steeds wat last van. @nikie volgens mij krijgen vele hier vanaf 10 dagen na eisprong al een streepje. Dus volgende week zaterdag of zo zou je lijkt me wel al een streepje kunnen zien als het raak is...
jaaa ik ga dr dagen aftellen hier anyway....heb jij je ei niet gehad dan??? Kan he...mss heb je wel een korte cyclus
Haha nee dat lijkt me meer dan onwaarschijnlijk. Dan was het op dag 10, en de avond ervoor had ik een nega ovutest. Ook niks "opgemerkt" aan cervixslijm. Als mn temp morgen weer hoog is toch voor de zekerheid stoppen met de teunisbloemolie want die is niet goed voor na eisprong... maar dan nog geloof ik het eigenlijk niet.
Pff wat een gedoe hé al dat wachten en die vragen waar je toch geen antwoord op krijgt. Ik word er soms zo moe van. Heb vandaag zo'n baaldag! Ik baal gewoon van die stomme lange cyclus die ik heb. Weet niet waar ik aan toe ben. Weet niet eens wanneer ik zou kunnen testen of wanneer ik ongesteld word. Sorry voor m'n gezeur.. heb 't gewoon ff gehad!
@moro ik begrijp je helemaal hoor! Er is zo veel mogelijk tegenwoordig, maar je eigen cyclus kan zo'n raadsel blijven. Echt enorm frustrerend. Ik hoop zo voor je dat je niet lang meer hoeft te wachten. Misschien helpt het toch om een testje te wagen? Om maar in ieder geval dat (hopelijk natuurlijk juist niet) uit te sluiten? Toen ik geen idee had waar ik in mijn cyclus zat heb ik in een paar weken echt schandalig veel testjes versleten, ik denk wel een stuk of 5, maar het hielp me wel om het dan ff van me af te zetten en dat ik er niet meer mee bezig was. Maar dit werkt natuurlijk voor iedereen anders. Het is gewoon zo irritant om met zoveel vragen te blijven zitten waar niemand een antwoord op heeft.
Pfff echt nog steeds last van buikpijn, 's avonds na het eten weer op z'n ergst. Snap er niks van. Had ook echt zin in een koud roséetje maar durfde het toch niet aan vanwege die mini kans dat ik mn eisprong al gehad had... Kan niet wachten tot mn temperatuur morgen hopelijk of een stuk hoger of 'n stuk lager zodat ik er meteen uit ben.
ik zou helemaal gek worden donenzone.... en Moro ook voor jou hoor. Leef zo met jullie mee. Jullie weten gwn niet wanneer hoe of wat. Vind het zo erg. En dan klaag ik als ik een paar dagen verschil heb shame on me.. @donenzone: doe je nu elke dag een ovutestje of niet? Tempen wel he? @moro: kop op meid! is natuurlijk makkelijker gezegd dan gedaan. En natuurlijk mag je jezelf ook eens niet happy voelen. Het leven is niet altijd lachen en vrolijk zijn. Ik weet ook niet zeker van mn ei hoor..natuurlijk ik heb paar dagen slijm gehad en steken dus denk t wel maar ja doe niet aan ovutesten dus heb ook geen idee.
Heb nu al een paar ovutestjes gedaan maar steeds een pennenstreep. Maar ik had ook pas op zo'n vroegst op dag 14 of 15 ofzo een eisprong verwacht. Zou echt geweldig zijn als ik 'm woensdag al gehad zou hebben maar ik wil niet dat het een te erge teleurstelling wordt als het niet zo is. Ik moet ook ophouden met alles googlen want dan ga ik mezelf die eisprong helemaal aanpraten . Gelukkig temp ik anders had ik helemaal 0 houvast. Hopelijk is morgen die opgeblazen buik weg, paracetamol helpt ook niet. Zou wel graag samen met jou op het wachtbankje gaan zitten @nikie nog ff afwachten...
Google is m'n grootste vijand hahaha Ik heb besloten om "gewoon" af te wachten. Nog geen idee hoelang ik het volhoudt hoor
Haha knap van je hoor! Zou het echt niet kunnen denk ik. Hier alweer dezelfde temp... als ik m'n eisprong had gehad moest die denk ik weer gestegen zijn. Toch nog maar een dag gewoon de teunisbloemolie slikken? Ik geloof het eigenlijk pas echt als mn temp gestegen was.
Ik google eig allang niet meer ... alleen als ik feitjes moet weten hihi. De rest heb je toch vrij weinig aan .. of je maakt jezelf gek of het is niet gebaseerd op jou aangezien toch iedereen een andere cyclus heeft. Maar ja das hier eig ook als je een vraag stelt..iedereen reageert hier toch uit eigen ervaring. Jammer want was er maar 1 soort cyclus voor iedereen. Dan was het zo gemakkelijk geweest
Idd knap van je Moro...ik kan je zeggen: ik kan dat echt niet. Ken mezelf daar te goed voor ik ga volgend weekend een testje uit de kast halen. Mocht die dan weer helemaal wit zijn (net als vorige maand) dan ga ik ervan uit dat mn ongi weer komt. Scheelt me dan ook weer stress die ik anders een paar dagen meer zou hebben Dat wil mezelf ook niet aan doen...en hoop houden terwijl het niet hoeft. Donenzone: die teunisbloemolie heeft dus eig zowel een positief als negatief efffect dan? Je moet dus dan goed in de gaten houden wanneer je eisprong is? Zodat je er dan mee moet stoppen als je ei geweest is? Begrijp ik t nu goed zo... Dat is ook lastig zeg..ik hoop voor je dat je met tempen goed zit deze maand.