Hoi cida, hier net ongesteld geweest en nu wachten op mn ei 😆 Hopelijk gaat de tijd snel voorbij! ! Hoe gaat het met jou?
Wat zullen we met het lijstje doen want niet iedereen reageert niet meer hier. Het is hier wel rustig. Naam..........Leeftijd..........Ronde..........Nod SuusD.........24................2................. .10-10-2014 Monique.......32...............2.................. .25-10-2014 Sanne84......30............... 2...................27-10-2014 Nicci............32...............1............... ....06-11-2014 Katrineke......35..............1.................. .14-11-2014 kroelen.........?.................10.............. ...onbekend Friemelien.....?................11................ ..onbekend Marianne87...?.................?.................. ..Nog niet begonnen. .................................................. .......................... Liva87..............27...............3............ ..... ..01-12-2014 Femkee............24...............5.............. .... .02-12-2014 Appeltje2..........33................2............ ..... .04-12-2014 CiDa84.............30...............5............. .... ..4/5-12-2014 Lovejay............26...............1............. .... ..15-12-2014 kzh..................28................6.......... .... .... 18-12-2014 Annekeruiter85..29................1............... .....onbekend ___________________________ ZWANGER! FvK (Uitgerekende datum) (jongetje/meisje) Ti87 (uitgerekende datum) (jongetje/meisje)
Heey meiden Ik ben weer terug van een paar heerlijke dagen weg. We hebben de rot periode achter ons gelaten en kijken positief naar de toekomst. Vanmorgen nog een test gedaan en die was nu om wit. Net bruin bloedverlies gehad. Dus hopelijk komt er een ongi aan.. dan kunnen we weer voor het eggie er tegen aan..
He Appeltje, het onderste rijtje kletst hier wel? Je kunt de anderen er miss wel uit doen, mochten ze toch mee kletsen, staan ze er zo weer bij! Spannend Anneke, goed dat je het ook zo achter je kunt laten en weer positief gaat beginnen! Hier zijn mijn vruchtbare dagen (als het goed is) voorbij, afwachten weer. Heb dat echt iedere maand weer, als ik ongesteld ben kan ik het redelijk los laten, dan daarna is het met frisse zin, ons best doen voor een beeb, en daarna wachten, wachten, en dat duurt zooo lang! Voel ik weer krampjes, let ik op dingen... Hopelijk is de week snel voorbij.
Haha zo herkenbaar wat je zegt cida.. dat wachten lijkt altijd wel extra lang te duren. Hoe oud zijn jullie kindjes? Onze dochter is vandaag precies 19 maanden. Vanmorgen een bijeenkomst op cb over peuter manieren.. Pff wat een geneuzel vond ik dat..
Ja dat wachten is vervelend he! @anneke ; hopelijk snel een nieuwe cyclus, en nieuwe kansen! Mijn dochtertje is van maart vorig jaar.. 20 maanden dus Hier vanochtend telefoontje van de internist gehad n.a.v bloedonderzoek voor mijn schildklier. Hij werkt weer te snel, en dat is niet echt bevoordelijk voor zwanger worden en blijven. Baal als een stekker.. De behandeling die ik heb gehad was zo heftig en duurde zo lang en ben zo bang dat alles voor niks is geweest en mijn schildklier weer op hol slaat.. Nu medicatie aanpassen en over 6 weken weer bloedprikken en hopen dat ie dan weer stabiel is
@kzh idd erg balen! ! Maar mag je nu niet aan een zwangerschap beginnen? (Sorry geen idee hoe of wat 😄 @appeltje ik zou ook iedereen weg halen die niet meer mee kletst.. Maakt de lijst en beetje verwarrend anders. Hier wachten op mijn vruchtbare dagen, we maken gewoon vaak een leuke avond. . Toch gestart met ovulatietesten om te kijken of ik mijn ei kan spotten maar nog geen resultaat vandaag cd11. Dus we testen nog ff Door... ☺😊
Ik mag gewoon proberen zwanger te worden, alleen is de kans dat het mis gaat wat groter dan normaal. Succes met testen en klussen
Haha heb je goed gezien. Sorry voor het nog niet melden hier. Zal morgen of maandag een foto plaatsen. Het liefste ook dan met een cb digitaal. Dan weet ik het zeker dat ik zwanger ben. Nu wel raar. Mijn man kan het nog niet geloven. Met cb digitaal wel. Ik had gisteren wel de symptomen ervan. Misselijk en moet dan gelijk wat eten of drinken. Toen dacht ik het zal toch niet raak zijn.
Lijst aangepast. Naam...............Leeftijd.......Ronde...............NOD....... .................................................. .......................... Liva87..............27...............3............ ..... ..01-12-2014 Femkee............24...............5.............. .... .02-12-2014 CiDa84.............30...............5............. .... ..4/5-12-2014 Lovejay............26...............1............. .... ..15-12-2014 kzh..................28................6.......... .... .... 18-12-2014 Annekeruiter85..29................1............... .....onbekend ___________________________ ZWANGER! FvK (Uitgerekende datum) (jongetje/meisje) Ti87 (uitgerekende datum) (jongetje/meisje) Appeltje2 (uitgerekende datum) (jongetje/meisje)
Jeej Appeltje!! Fijn! Nogmaals gefeliciteerd! Voel je je ook echt zwanger inmiddels? Ik zit op dag 24 van mijn cyclus, vorige keren duurde die 25/26 dagen, pffff, die laatste dagen duren lang... Geen klachten anders dan anders... Heb wel ontzettende drang om er een test aan te wagen, maar wil dat op zijn vroegst morgen doen, en wil uberhaupt niet iedere maand meteen testen... Maar ben zo ongeduldig..!!
@Appeltje2 gefeliciteerd nogmaals! ! Wat super!! @CiDa wat knap van je dat je wacht hihi.. zou ik niet kunnen😊 hier sinds 2 dagen vervelende steekjes en krampjes.. kan dat groeien van een ei zijn? Iemand ervaring hier mee? Ik heb dit nog niet eerder zo ervaren. Ik dacht meteen dit is het. Gister cb voor het eerst gedaan en alleen een leeg rondje te zien. vanmorgen een dikke vette smile.. dat is dan wel heel snel gegaan. Ik dacht hij loopt wat op en krijg ik eerst een knipperende smile. Net ook maar action gedaan en idd donkerder dan eerdere keren.. joehhhoe dat wordt leuk vanavond 😊😊