Zo, ff tijd Het is hier een drama op het moment. Mick slaapt slecht. Is (voor zijn doen) vroeg wakker.. Nachtvoeding was er vannacht ineens weer @ Cilla: Fijn dat het hele spul weer opgeknapt is, niet leuk hè zon ziekenboeg? @ Heide: Oh wat jammer voor je dat Nienke s middags niet meer slaapt, ik moet zeggen dat ik er altijd van geniet als Mick op bed ligt, even mijn dingen doen. De vliegende 10 minuten door het hele huis, was, stofzuigen etc en dan even een momentje voor mezelf pakken Heeft ze het echt niet meer nodig of komt het door het peuterpuberen? Nog goed verkocht op de beurs? @ Sterre: Wat een giga klote nieuws zeg. Aangezien de kans heel erg klein is dat het ooit via de natuurlijke manier gaat lukken bij jullie is dit wel echt een giga domper. Ik vrees dat ik het met Cilla eens ben, en dat ik het wel een beetje egoïstisch vind van je vriend. Ik begrijp heel goed dat dit voor jou niet leuk is om te lezen. Als kinderen krijgen een diepe droom is van je, dan is het natuurlijk extra klote als het gras ineens pats boem voor je voeten wordt weggemaaid. Ik begrijp zijn redenatie ergens ook wel, niks mooier als het krijgen van een kindje dat via de natuurlijke weg gemaakt wordt, maar tegenwoordig zijn de mogelijkheden er, dus waarom zou je ze niet benutten. Jeetje meid, alles wat door ons geschreven wordt valt vast in het niet bij wat jij nu voelt. XXX @ Enas: Spannend!!! Hoe voel je je ondertussen? @ Mjanne: Hoe gaat het met jou? Alweer aan het werk?
Mariaatje: he balen dat Mick zo uit zijn doen is... Eigenlijk vind ik het niet zo heel erg dat Nienke niet meer slaapt, kom ik tenminste weer een beetje de deur uit. Anders sliep Lotte tot 11:00, dan Nienke om 12:00 in bed en als zij wakker was werd Lotte weer moe... Wat kun jij je toch altijd goed verwoorden zeg! Zoals je dat tegen Sterre zegt... Ik ben daar nooit zo goed in . Enas: Hmmm jammer! Of hoe voel je je er zelf bij? Ben je teleurgesteld of opgelucht? Was wel even spannend zeg! Vandaag was de kledingbeurs en had 2 dozen ingeleverd en 1 overvolle weer teruggekregen...26 euro had ik verkocht. En weer voor 28 euro gekocht haha! Wat zomerjurkjes voor Lotte en wat stoere spijkerbroekjes van Name it voor Nienke . De opkomst was ook niet zo heel groot helaas, vandaar dat er niet zoveel verkocht was.
ik krijg geen mailtjes meer dat jullie hebben geschreven daarom zolang niet gereageerd....) enas balen zeg dat t is doorgebroken! (op naar de volgende onvoorzichtige euhm wip ) heide jammer dat je niet zoveel verkocht had! ik ga as zondag weer op de rommelmarkt staan, t is de laatste van het seizoen dus er komen dan heeeeeel veel bezoekers dus ik hoop heel veel te verkopen.. ik ga nl met goede vrijdag met me zus naar de primark lekker de opbrengst uitgeven haha.. lekker kleding voor mezelf kopen en de zomer kleertjes voor de kids. maria jammer he dat mick zoveel last heeft van zn sprongetje! hier merk ik alleen dat sienna dr flesjes weer leegdrinkt, hopelijk gaat ze dan ook ff de lengte in want ze blijft nu wel erg lang hangen en heb al best wat leuke zomerkleertjes in maat 80 hihi t word vandaag super lekker weer dus ik ga zo ff lekker alle bedden wassen en de dekbedden lekker buitenhangen... de konijnen lekker in hun rennetje op t gras zetten en de tuin opruimen. als ik nog tijd over heb ff de kasten opruimen en om 4 uur gaan we lekker fietsen met ze 4e ff naar de beestjes.. dus druk dagje! iedereen geniet lekker van het weertje!!!!
@ Enas: Chips meid, wat ontzettend jammer!! Hoe voel je je eronder? Hoe gaat het met je pols? X @ Heide: Dat is natuurlijk ook weer waar, iets meer tijd om zelf wat te ondernemen, anders ben je aan de bank gekluisterd Haha, ach, heb jij toch weer een goede daad gedaan. Een ander blij met jou kleertjes en jij met jou nieuwe kleren. Is dat geen leuk idee om te gaan doen? Met zn allen naar een kinderkledingbeurs? @ Cilla: Jij ook al zo lekker shoppingminded J Ik krijg ivm mijn ouderschapsverlof dit jaar 3500 euro terug!! Ik ga 1 x heel goed shoppen, en wel naar de fietsenmaker om een mamafiets te kopen. Oh ja, en van de kinderbijslag eind deze maand even zomerschoenen, die laarzen kan met dit warme weer echt niet Hoe gaat het met je site? Ik kijk nog af en toe voor meer jongenskleding maar het valt me nog een beetje tegen . Hier echt vreselijk drama met Mick, hele dag jengelen, slapen gaat beroerd. Of het nou die tanden zijn of het sprongetje, ik weet het niet meer hoor . Die linkerboventand is hem echt aan het vervelen denk ik Hopen dat ie snel door is. Rechtsboven zit ook al een streepje Pfft zo fijn die tandjes Nu ligt ie nog even op bed Waarom komen al die dingen tegelijkertijd??? Argh!!!
maria ja site staat even op een heeeeel laag pitje, ik kom er steeds niet aan toe.. ik slaap nu niet meer tussen de middag dus ben savonds heel erg moe! volgende week ga ik me best doen om alles erop te zetten echt waar!! as zondag sta ik op de rommelmarkt en maandag komt er iemand voor de belasting dus dinsdag kan ik beginnen ermee. ja klote he die tandjes! sienna heeft er nu 4 maar nr 5 zit te drukken ach nog ff ze krijgt nu wat vaker ijsjes nou jayden wilt douchen dus ik ga maar haha
Cilla: heerlijk he op de rommelmarkt staan! IK vind dat alleen altijd al heel gezellig en als je dan ook nog eens mooi wat kan bijverdienen is dat dubbellol . Ik ga altijd op de koninginnemarkt staan samen met mijn zus. Wat is de primark precies? Heerlijk he als je samen kunt fietsen? Siënna kan natuurlijk al een tijdje zitten.... hier wachten we nog even ermee. Mariaatje: heb je dat geld dan ook teveel betaald dan? Ik snap dat nooit zo goed eigenlijk , heb dan ook nog nooit ouderschapsverlof opgenomen...Wel lekker hoor! Kledingbeurzen zijn hier alleen in voorjaar en najaar. Er schijnt pas een grote geweest zijn in de buurt van Nijmegen hoorde ik.. telaat helaas. Ja het is wat met die tandjes he... Nou moet ik zeggen dat we hier tot nu toe mazzel hebben * SSSt niet hardop zeggen!* Lotte heeft er al 6 nu en heeft eigenlijk alleen poepluiers gehad en een nachtfles af en toe...Maar kan heel erg verschillen per kind geloof ik, Nienke hadden we 10x zoveel lol mee toen . Hopelijk komen ze snel door en is zijn sprong ook snel verleden tijd! Even de trotse mama spelen.. Ik twijfelde al een tijdje maar nu weten we het zeker! Lotte zegt woordjes , ze zegt haije en zwaait er dan bij. Ze zegt mama en papa en oma. Zó lief!! Zo moest het even kwijt
heide wat leuk dat lotte begint te kwebbelen! sienna zegt ook papa en mama maar alleen als wij t heeeel vaak achter elkaar tegen haar zeggen hihi dus telt eigenlijk niet durf je t nog niet aan om te fietsen met r? ze kan toch ook al zitten? we hebben een kleine 10 min gefietst dus we bouwen het wel even rustig op.... ja ik hoop dat ik wat centen kjan verdienen haha ga met me zus staan dus wel zin in! de primark is een heeeele grote kleding winkel vanaf maat 50 tot maat 50 zeg maar en dan voor heren dames iedereen en ze hebben er echt alles en een kleding stuk kost rond de 10 euro dus spotgoedkoop en de kleding is van goede kwaliteit en een beetje h&m style. ik heb ook geen ouderschapsverlof genomen maar wij krijgen hier altijd tussen de 2500 en 3000 terug omdat wij het rentevoordeel van de hypotheek niet allemaal maandelijks laten uitkeren en je krijgt noig wat extra omdat je werkende mama bent. alleen we moeten nieuwe kozijnen dus daar gaat t geld dit jaar heen (beetje jammer) ik heb zumba gekocht voor op de wii das echt zoooo leuk!! straks weer ff met jayden doen die doet op zijn manier zoooo leuk mee! nou meiden fijne dag allemaal!
Cilla: klinkt leuk die winkel! Ja, sonde geld is dat altijd he als het in het huis gestoken wordt...naja heb je wel lang plezier van als het goed is. Haha ik zie het al voor me Jayden aan de zumba , leuk! Lotte zit echt nog niet stevig genoeg, die kukelt nog wel een naar achter of opzij als ze iets wil pakken. Ben een beetje brak , Nienke heeft de hele nacht gespookt... Begon om 23:00 en ze was klaarwakker... uiteindelijk om half 4 pas weer in slaap gevallen tegen mij aan... dus een beetje een kort nachtje gehad hier helaas. Ben blij als het avond is...
zo wat is het hier uitgestorven!!! waar zitten jullie allemaal?? heide zwaar he die nachten! gelukkig vallen ze hier beide in slaap zodra ze bij ons liggen dus dat scheelt wel. nou ik ben weer heel hard aan het sporten en lijnen en eindelijk kan ik zeggen dat t goed gaat maandag was ik 68,9 en gisteren 67,9 dus in 3 dagen een kilo ik heb ook een hardloop maatje gevonden.. me buurjongen een super lekker ding van 19 haha maar hij is echt super fanatiek, net een slavedrijver hij gaat me helpen t is zn bedoeling dat ik over 3 weken een half uur kan hardlopen zonder te stoppen hihi denk datik dan ook maar moet stoppen met roken. haha sienna is ondertussen me paastakken aan t kaalpukken t monstertje jayden helemaal in paniek alles weer teug hangen haha na om 11 uur ff met siënna naar t cb ben benieuwd! fijne dag iedereeen!!!!!!!
Cilla: Nienke slaapt normaal alleen bij ons als ze ziek is, anders wil ze het gelukkig niet... maar nu al 2 nachten raak. Ze kruipt dan zowat in me haha, wel lief natuurlijk, maar niet zo mooi voor m'n rug . Wat zeiden ze op het cb? Heerlijk zo'n slavendrijver , gaat je vast lukken. Knap hoor dat je het afvallen weer opgepakt hebt. Nu moet ik ook weer, want nu weeg je minder dan mij . Zit nu op 69.. gaat langzaam ,maar moet eerlijk zeggen dat ik niet heel hard mijn best doe . Haha je leuk he die wisselwerking, hier ook. Maakt Nienke een puzzel hop veegt Lotte hem zo weg... het is wat kleine zusjes hebben . Vanavond een avondje alleen op de bank, heerlijk. Mijn man had een reunie, kids liggen in bed (hopelijk blijft dat zo). The voice kids kijken zonder dat iemand me stoort! Kijken jullie dat ook?
heide maar jij bent wel langer dan ik toch? ik ben 162 ofzo.. ja mooi is dat he de oudste iets moois maken en dan de jongste komt t slopen.. ja ik zou ook tfk gaan kijken maar ben te moe om de tv aan te zetten erg he haha waar is de rest nou eigenlijk of zijn heide en ik nog maar met zn 2e??? siënna was 71 cm en 8140 gram dus net iets onder de gemiddelde lijntjes wat ze dus graag zien op t cb haha de sukkels
Cilla: ik ben 2 cm groter, dus dat is de moeite niet Mooie lengte en gewicht toch? Ik heb het einde van the voice ook niet gered , dadelijk maar eens kijken wie er gewonnen heeft.. Nou wij gaan ons aankleden en dan even shoppen met z'n viertjes!
@ Cilla: Ik kan me voorstellen dat je kapot bent als je je middagdutje niet meer kan pakken overdag. Hoe gaan de nachten? Je hoeft je voor mij niet te haasten met de site hoor! Ik wacht geduldig af, heb liever dat jij iets aan me verdiend dan een groot bedrijf!! Hihi Inderdaad jammer, geld dat naar je huis toe gaat, maar ach dan ben je er voorlopig ook weer van af. Kan Ray ze zelf plaatsen? Haha, lekker hoor zon buurjongen die meerent!! Lekker voorop laten lopen, kun je hem flink bestuderen zonder dat het opvalt!! Goed bezig met lijnen, netjes hoor, hou vol meid!! @ Heide: Over het ouderschapsverlof betaald je baas 75% salaris door, dat zijn ze wettelijk verplicht, het overgrote deel van de 25% kun je terugvragen aan de belastingdienst, + als werkende moeder heb je recht op de inkomensafhankelijke combinatiekorting, was ook iets van 1600 euro geloof ik. Telt wel even aan als je het ineens terug krijgt. Gaat het met Lotte alweer beter mbt de nachten/tandjes? En Nienke? Heeft ze het ritme weer te pakken? Of houdt ze jullie nog steeds bezig? Wat gaaf dat Lotte al praat en zwaait, gaaf!!! Dan heb je echt het gevoel dat je contact hebt he? Nou, hoe gaat het hier. Behoorlijk heftige werkweek gehad na dat gespook van Mick het afgelopen weekend. Ben er wel achter hoe het kwam Brocoli!!! Ben dinsdag weer spruitjes gaan geven en meneer sliep door. Een maand geleden ook brocoli gegeven, toen had hij snachts overgegeven. Heel bizar, misschien wordt hij er misselijk van of zo? Lijnen: zit nu op 73 kilo met 1.72 m, net toevallig bmi uitgerekend, 24,4 dus netjes. Ik moet ook weer gaan hardlopen, hoop dat ik er ook nog wat vanaf krijg. Micks boventanden komen er nog steeds bijna aan, zet niet echt door, al is linksboven nu echt een klein wazig wit streepje te zien. Aankomen mag niet Zijn geluiden zijn wel aan het veranderen, bv: mamamamamamamaaaaaam Of eeeetuh Papappapapapapapapapaaap Komisch, maar of het bewust is weet ik niet. Nou probeer het weer even bij te houden hier, sorry als ik niet overal op gereageerd heb, ben echt gesloopt Morgen de achtertuin doen Mick op het kleed, mama schoffelen! XXX
Oh ja, en voor een mamafiets aan het kijken. heb een mooie low-budget gevonden, kunnen jullie laten weten wat jullier ervan vinden? Thanks! X Redy belle Mamafiets 26inch in de kleur Creme met 3 versnellingen
Mariaatje: tjee brocolli, maar goed dat je erachter bent nu! Konden ze het je maar vertellen soms he . Netjes bmi inderdaad. Ik begin ook de goede kant op te gaan nu, alleen is dat vel allemaal zo los...hebebn jullie dat ook?? Als ik loop heb ik het gevoel dat mijn buik en taille wiebelt . Hippe fiets hoor! Tja, verder kan ik er eigenlijk weinig van zeggen, heb niet zoveel verstand van fietsen.. Gisteren lekker geshopt, allemaal een nieuwe zomerjas.. Stofzuiger, tjs die van mij had het vrijdag ineens begeven. Wat leuke kleertjes, bij v&d hadden ze veel in de "holland" style. Vind ik wel leuke kleurtjes voor Lotte. Nieuw ondergoed voor mama , nu zullen de maten wel zo'n beetje hetzelfde blijven dacht ik . Vammiddag komt mijn opa hier gezellig! Dus zo meteen even achter de kookpot.
@ Heide Ja bizar he? Ineens legde ik de link met het overgeven van vorige keer, Bas zei nog: allemaal groene bolletjes ja, brocoli dus!! Pfft, dat doen we dus voorlopig maar niet meer. Banaan ben ik wel weer mee begonnen sinds een week, lijkt dit keer goed te gaan!! Yeps, hier ook een wiebelende buik, heel vervelend. Bij een tot-de-navel-broek zoals vandaag bij het in de tuin werken, zit er echt zon bult vet/vel onder de elastieken rand, vreselijk frustrerend. Tja, hoe kun je dat nog weg krijgen??? Fijn dat je lekker geshopt hebt!! Klinkt leuk bij de V&D, helaas moet ik voor de V&D naar de stad, weinig zin in als er een groot winkelcentrum om de hoek zit. Leuk thema ook!!! Ik zie ineens het decor van Ik hou van Holland voor me!! Ik ga morgen shoppen met Mick, (als het niet véél te mooi weer is!!) en lekker de kinderbijslag aan hem spenderen. Zin in!! Fijn dat jij ook geslaagd bent met ondergoed! Blijft lastig he? Te groot is niet fijn, maar te klein ook zeker niet (AUWW!!!) Hebben jullie dat zwangerschapsondergoed gedragen? Ik vond het echt te sexy hoor (NOT) dus heb gewoon strings bij de Hema gekocht, een maat te groot, hele zwangerschap mee gedaan Hoe gaat het met je opa? Was het gezellig? Kon hij je kookkunsten waarderen? Hier vandaag de hele dag in de tuin gewerkt, niet dat onze tuin zo groot is, het was eerder erg lang geleden dat er wat aan gedaan was. Voornamelijk veel puin geruimd, gesnoeid, gras gemaaid, onder het genot van een brabbelende Mick op ons dekbed, heerlijke dag dus. Bas heeft de motoren gepoetst, ik ondertussen de schuur nog even geveegd, heerlijk alles weer spik en span! @ Cilla: Nog wat verkocht?
Mariaatje: ben blij dat ik niet de enige ben met een wiebelbuik , ik neem me steeds voor buikspieroefeningen te doen, maar vergeet het ook al snel weer . Lekker gevoel he als er weer wat klusjes geklaard zijn in huis! Shop ze morgen! Nee, ik had ook geen zwangerschapsondergoed. Heb wel enkele gewone bh's een maatje groter gekocht bij Nienke toen al. Ben ze nu helemaal beu, dus lekker wat nieuw mooi spul nu! Was gezellig met mijn opa ja, hebben vanavond ook nog samen onze trouwdvd gekeken. Vooral Nienke vond het erg leuk, ze vond alleen zo gek waaron zij er niet bij was.
maria, hebben ze die fiets ook in een andere uitvoering? ik vind de remmen voor nl niet zo veilig met nat weer... ik heb een sparta amazone.. ik heb m toen 2e hands gekocht bij een fietsenwinkel, hij had nog niet eens een krasje en t is echt een super fijne fiets miss is dan een idee? je buik kan je wel weer strak krijgen hor! ik heb er 11 cm vanaf, maar de meeste buikspieroefening zijn voor de hoge buikspieren en we hebben na de zwangerschap juist last van de lage.. als je op je rug gaat liggen, benen omhoog en dan met je benen gaat fietsen en dan steeds je rechter elleboog naar je linkerknie en je linker elleboog naar je rechterknie dat 3 x 15 x doen en 4x per week dan merk je snel resultaat..... en zumba is ook heel goed! alleen als je echt dat slappe hangende vel hebt heb je kans dat dat nooit meer helemaal weggaat. ik ben ook langzaamaan nieuw ondergoed aan t kopen hihi ben wel overgestapt op push up, ik had al niet super veel maar na de bv van siënna zijn het helemaal 2 uitgelubberde theezakjes haha en zo lijkt t nog wat nou ik ga ff lekker hier een sopje door t huis halen en dan lekker met de kids op stap ff lekker fietsen en bij de bootjes kijken vanavond komt de belastingman ben benieuwd!
@ Heide: Als ik mijn sporttest moet gaan doen voor het werk, doe ik altijd net voor het naar bed gaan opdrukken en sit-ups, dan heb ik altijd wel 5 minuten Hihi! Ben niet gaan shoppen vanmorgen, Mick had een %##@&* humeur en s middags was het veel te mooi weer, morgen weer proberen. Haha, wat grappig die Nienke, nee die moest toen natuurlijk nog geboren worden!! Hoe lang zijn jullie nu getrouwd? @ Cilla: Klopt, remmen voor met nat weer is niet fijn, daarom eerst achter remmen en daarna voor, ben ik gewend van het motorrijden, dus dat moet gaan lukken. Heb ook voor de Sparta gekeken, is nieuw ook echt duur, 2e hands nog geen gevonden voor een betaalbare prijs helaas Jij bent echt goed bezig met al je oefeningen zeg, wauw!! Oh mijn borsten hangen ook zo ongeveer op mijn navel zeg, vreselijk!!! Toch pas ik nog steeds in 75F (!) ben benieuwd als ik nieuwe bhs ga kopen of ik dan mijn oude cupmaat nog heb, heb wel het gevoel dat ze slapper en kleiner zijn geworden Succes met de belastingen!! Vandaag dus weer lekker de hele dag in de tuin gezeten met Mick, de buurman heeft de dakgoot gereinigd en ik heb tussendoor de was nog even gedaan. Wil kijken of ik morgen nog aan de badkamer toe kom en shoppen dus, ach volgend weekend weer tijd!