Hoi hoi, Ik heb een abonnement op het tijdschrift "Kinderen". Maar nu wil ik opzeggen en het telefoonnummer wat ik kon vinden is niet in gebruik en op de site kan ik wel opzeggen, maar dan moet je op een gegeven moment het tijdschrift opgeven en Kinderen staat daar niet eens tussen. Nu heb ik al wel een mail gestuurd, maar krijg daar ook geen reactie op. Misschien zijn er hier wel meiden die onlangs ook hebben opgezegd bij Kinderen en mij kan vertellen hoe zij dat hebben gedaan. Alvast bedankt voor jullie antwoord.
Dit heb ik voor je gevonden heb ik toen ook gedaan.. Erg makkelijk ook.. Hoe kan ik een abonnement opzeggen? Een abonnement dient minimaal zes weken voor verschijning van het laatste nummer van de abonnementstermijn opgezegd te worden. Je kunt een abonnement telefonisch opzeggen via 0800 - 55 66 598 (gratis, maandag tot en met vrijdag van 9.00 - 21.00 uur en zaterdag van 10.00 - 14.00 uur). Neem voor abonnementen van Jonge Gezinnen contact op met 0800 - 556 7777 (gratis, maandag tot en met vrijdag van 8.00 - 18.00 uur).
Ik heb het vorige week gedaan, telefonisch. Heb per mail bevestiging van opzegging ontvangen (was eigenlijk ook een aanbieding om toch maar niet op te zeggen, maar ben ik niet op ingegaan hoeft ook echt niet!)... 0800-55 66 598 dit nummer heb ik gebeld.
Zo te zien op het nummer 0800-5566598 moet het wel lukken. Zal het morgen eens proberen. Vind het misselijk dat je heel veel moeite moet doen om op de een of andere manier erachter te komen via welk telefoonnummer je moet opzeggen en dat het op die site niet kan. Bedankt he!
Heb laatst mijn kinderen abonnement om gezet in groter groeien. Heb gebeld (weet niet meer welk nummer) en ben echt goed geholpen. Er was net voor een nieuw jaar betaald (betaal het niet zelf, dus wist dit niet) en groter groeien was een aanbieding en het verschil is teruggestort. Vond dat wel heel netjes. Ik hoop dat je ze morgen kan bereiken op dat nummer.