Ooh vlinder, wat naar Hoe reageerde hij toen je de vorige keer positief testte? Ontzettend blij of terughoudend? Als hij toen al terughoudend was wil hij misschien inderdaad nog wachten, maar anders denk ik dat hij gewoon bang is. Ik zou het nogmaals bespreekbaar maken, als hij er niet over praat blijft hij bang omdat hij het wellicht niet verwerkt? En hier nog even een schreeuw omdat ik zo boos word als er bij een ongewenste zwangerschap wordt gepraat over het kindje als 'dat ding'. Sorry hoor, maar zoveel mensen die het wel graag willen en ik word er zo ontzettend verdrietig van
Als eerste, vlinder1992, een dikke digitale knuffel voor jou! Wat hebben jullie al veel mee gemaakt.. Zo te zien heb jij het al een plekje kunnen geven maar je vriend nog niet. Kan me voorstellen dat je na jullie mk en een tijdje rust hebt gehad, er weer voor wilt gaan . Toch zul je je vriend de ruimte moeten geven die hij nodig heeft. Met veel liefde, geduld en begrip komen jullie vast wel tot een oplossing. Uiteraard zijn jouw gevoelens ook van belang! Ik wil je veel succes wensen! Liefs!
Wat een lieve reacties!!! De eerste keer toen ik zwanger was waren we echt heel blij we deelden samen de grote roze wolk! Mn vriend was bij de test en toen ie positief was rende hij meteen naar de kamer om zn ouders te bellen hihi. Hij was zooo lief voor me en elke dag gaf ie een kusje op mn buik. We hebben er allebei verdriet van gehad dat het mis is gegaan..alleen denk ik dat ik het beter heb kunnen uiten en meer hulp erbij heb gekregen. Hij is een opkropper en praat er dan niet veel over. Ik steun hem wel erin en probeer het er soms een beetje uit te trekken. En ook door als iemand heelgezond een kindje heeft gekregen te zeggen kijk daar ging het ook goed. Hij moet gewoon het vertrouwen terug winnen dat het de volgende keer ook weer een roze wolk kan zijn en dan 9 maanden lang. Maar soms is het lastig om hem ervan te overtuigen dat het mogelijk is. Ik wil het zoooo graag en ik weet dat hij het ook graag wilt..maar ik denk dan kom we gaan ervoor en zien wel hoe het loopt..
En tempusfugit..ik ben het helemaal met je eens!! Een baby is geen ding!!! Ook toen ik mn missabortion had..hoorde je mensen: jaa maar het was toch nog niks, nou wees blij dat het nog niet volgroeit was, of meer van dat soort dingen. Wij hebben een hartje horen kloppen en een hoofdje en een lijfje voor ons waren het gewoon echt kindjes
AAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHhh... ik moet nog meer dan een jaar wachten voordat we ervoor gaan.... Heb een grote voorraad geduld ingeslagen maar soms weet ik even niet meer waar die voorraad ligt.... Dikke knuffel voor de andere meiden hier die moeten wachten, of ze al bezig zijn of niet.
IK WIL NIET MEER WACHTEN TOT MIJN NOD!!!!!!!!!!!! IK WIL NU TESTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (maar dat doe ik uiteraard niet)
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ik ben gewoon zwangerrrr na eerste ronde clomid ik wil het van de daken schreeuwen...! Ik kan het bijna niet geloven...! Maar ik ben ook wel een beetje bang dat het mis kan gaan..
Dankjewel maria87...! Wij zijn super blij...! In novber heb ik een miskraam gehad daarom ben ik wel een beetje bang.. Ik hoop dat het nu goed zit..
Aaaaaaaaaahhhhh!!! Ik schreeuw ook mee omdat ik vandaag WEER een negatieve test had en omdat ik gek wordt van al die mensen die zeggen dat ik me er niet zo mee moet bezig houden, dat het vanzelf komt en iedereen om me heen ineens zwanger is!!!!!!!!!!