Hebben jullie tips voor een goede buikdrager of doek die ik vanaf het begin kan gebruiken? Liefst eentje die een beetje makkelijk in gebruik is. Ben niet echt een geduldig typ haha. Alvast bedankt!
Als het voor een newborn is en je wilt veel gemak dan kan ik een elastische doek aanraden. Deze knoop je om en kan je omhouden terwijl je je kindje erin doet er eruit haalt. Ze zijn niet geschikt voor zwaardere kindjes, zwaarder dan 8/9 kilo wil niet meer. Dan moet je over naar geweven doeken of een zak. Rugdragen mag overigens absoluut niet met een elastische doek
Ik ben heel blij met mijn beco butterfly! Kleintje heeft er al heerlijk ingezeten en hij vindt t zelf ook heel fijn!
Mijn eerste doek was een rekbare van By Kay. Heel fijn. Knopen leer je snel en is makkelijk hoor, het zit voor jezelf ook fijner dan een Draagdoek. Ik heb ook een rekbare doek en die had ik nodig toen ze zwaarder werd, dat verdeeld ook het gewicht van je kindje fijner over je rug. En een bondolino, een Draagzak met een knoopje, lekker makkelijk, maar niet heel handig de eerste maand, daarna wel.
Ik heb even een rekbare gebruikt en daarna een geweven doek. Geweven vind ik veel fijner, kun je langer gebruiken, buik en rugdragen en verschillende knopen mee doen. Heb een boba 4g gehad die is ook wel fijn maar niet voor een newborn. Maar het is heel persoonlijk, de een gaat voor rekbaar, de ander voor geweven en weer een ander voor een draagzak. Je kan je aanmelden op de Facebook groep draagpraat, daar kun je ook veel informatie vinden.
Ik ben heel blij met onze storchenwiege babycarrier! Makkelijk in gebruik vanaf dag 1 zonder insert oid.
Dank jullie wel, ik denk dat die Marsupi mij het meest aanspreekt inderdaad, had je die vanaf het begin gebruikt?
Ik lees even mee. Wil ook graag een draagzak hebben voor direct na de geboorte. De Marsupi is dus wel een aanrader? Vind het ook belangrijk dat je hem makkelijk om kan doen.
Bondolino heb ik. Ideaal en kan al vanaf klein. Ook heb ik een rekbare Tricotslen doek maar die knoop ok jiet snel om. Voordat de baby erin zit al helemaal niet
Volgens mij was hij een dag of 10 toen hij er voor het eerst in zat. Ik gebruik hem niet vaak binnenshuis, maar wel als we weggaan (kids in de bakfiets en bij de winkel/kinderboerderij/speeltuin de jongste in de marsupi. Hij gaat heel makkelijk om en bij koud weer doe ik hem al losjes om onder mijn jas voordat we weggaan, dan hang je alleen de baby er nog in en doe je m strakker vast (Ik vind t mooier en fijner als de banden onder mijn jas zitten)