In het begin dacht ik ook altijd ... nee niet in maart klussen, maar ik zou het nu wel gewoon hebben gedaan ... want idd, als je een hele maand moet wachten, is ook niet alles hoor! Succes met jullie beslissing!
Ik bedoel alleen dat ik niet vind dat er altijd met respect gereageerd wordt, voor de rest slaat het niet op jouw tekst hoor Nee, het kan mij ook niet boeien of iemand anders een maand overslaat, maar ik niet!
Haha, ik dacht serieus dat dit een grapje was..!! Waarom in hemelsnaam een maand overslaan om geen december kindje te krijgen?? Wees blij als je gezegend bent om kinderen te krijgen, nog wensen over wanneer het dan komt ook.. Ben zelf in december geboren (28e) en was juist altijd super! Altijd vrij met je verjaardag, dus vroeger altijd op de dag kunnen vieren.. Echt belachelijk waarom je dat zou willen uitstellen, die gedachte had niet eens mij me opgekomen..
Hier geen rekening gehouden hoor met wanneer ik uitgerekend zou zijn toen ik zwanger wilde worden. Toen ik zwanger bleek te zijn na mijn vmk, was ik zo blij dat ik mijn uitgerekende datum van 30 december voor lief heb genomen. Uiteindelijk is onze kleine man 14 december geboren, netjes tussen Sinterklaas en Kerst in. Anders had het ons ook niet uitgemaakt hoor.
Ow en voor de duidelijkheid: Ik ben in april pas zwanger geraakt, dus deze maand moet je dan ook overslaan.
Ok, dan is het goed En ik vond dat er wel met respect gereageerd werd. Nu loopt het misschien een tikje uit de hand maar dat vind ik niet gek als je het hebt over "past niet in mijn agenda" en "het is zielig voor het kind".
Ja inderdaad, en sla oktober ook maar over, want dadelijk wordt je kindje in de zomervakantie geboren en dan kan je niet op vakantie wanneer je wil. Oh en sla voor de zekerheid november dan ook maar over, want dan zou het misschien wel in augustus geboren worden en ja, als je late zomervakantie hebt moet je dadelijk alsnog overwegen je agenda er op aan te passen.. DA KENNIE!!
Dank je wel, alles is goed gegaan. Erna even niet met de kleine, maar hij is nu lekker thuis waar hij hoort.
Ikke niet hoor,ik sla geen maand over! Ik zou zo verschrikkelijk uit m'n dak gaan als ik zwanger ben,voor mijn part beval ik op 1e kerstdag tijdens het diner waar de hele familie bij zit..
Ik krijg de rillingen over dit topic! Ik zou het maar voor lief nemen en het zou een wonder zijn als je gewoon zwanger raakt het maakt niet uit wanneer. Ik ben zo blij als het een keer raak is! Misschien is het geen eens een probleem als het kind in december jarig is, ik ga me er niet druk over maken. Maar dit is mijn mening he. Iedereen mag doen wat die wilt maar kan het me eigenlijk niet voorstellen dat iemand dat zegt. Kinderen neem je niet maar kinderen krijg je! Succes.
Wow wat een mooie wonder precies op 1 januari! Ik vind het apart Ik kreeg nu laatst mijn eisprong tussen oud & nieuw hihihi
Jeetje meid.. moet hier even op reageren. Klote zeg dat het niet lukt en dan zo lang erover doen. Mijn zus deed er ook 6 jaar over maar toch is het gelukt wel met veel miskramen , keizersnee en een ziek geboren kindje. Heel veel succes ik hoop dat er een tijd zal zijn dat je toch nog een kindje zal krijgen!
Ik snap dat het voor sommigen erg pijnlijk klinkt, maar wij hebben maart wel overgeslagen. Kan me voorstellen dat het allemaal erg anders wordt als je al zo lang en graag zw wilt worden. Sorry als dit pijnlijk is, maar ik vond het echt te druk om er in december nog een verjaardag "bij te hebben".
@ Twijfel, ik vind het niet pijnlijk hoor. Je moet doen waar jij je goed bij voelt. Ik vind het alleen een absurde gedachtengang. Dat vond ik ook al toen ik 3 maanden bezig was en dit soort topic voorbij zag komen... want ze zijn er elk jaar hoor! Dus blijkbaar denken er veel meiden zo over, want zoals ik al zei... dit topic komt elk jaar vroeger. Net als dat de pepernoten steeds vroeger in de winkel liggen