Hallo daar! Ik ga nu of volgende maand van start met de derde poging iui. Nu is het zo bij ons ziekenhuis dat er na drie keer iui standaard een laparascopie plaatsvindt. (een kijkoperatie in de buik). Heeft iemand hier ervaring mee? Heb je er lang last van? Ben benieuwd naar jullie ervaringen!
Hoi Marlida, ik heb vorige week mijn 2e laparoscopie gehad, dus kan je er best wat over vertellen. Normaal gesproken is het poliklinisch, dus kan je 's avonds nog naar huis. De 1e dagen had ik best wel wat buikpijn en last van de wondjes, maar als je goede pijnstillers hebt is het goed te doen. Je moet wel een tijdje rustig aan doen hoor, dat adviseren ze ook (niet tillen). Je hebt nog 2 kansen zie ik, dus wie weet is het niet nodig!
Ook ik heb er 1 gehad, ze zijn ongeveer 2,5 uur bezig geweest had behoorlijk wat verklevingen. de buikpijn was best heftig erna dit heeft een dag of 2/3 geduurt succes en sterkte maar dat komt vast goed
Dank jullie wel voor de reacties! Fijn om te lezen dat het meevalt! @Leentje, ik heb nog maar 1 poging, maar hoop inderdaad dat het niet nodig is!! Bedankt!!
Hoi Marlida, ik heb inmiddels twee kijkoperaties gehad. Ik vond het beide keren meevallen qua pijn. Heb met name last gehad van pijn bij mijn ribben en schouder i.v.m. het gas. Hierdoor is het liggen en opstaan e.d. wat moeilijk. Zoals Leentje al zei, mag je over het algemeen dezelfde dag weer naar huis. Ik blijk wat raar op de narcose te reageren dus ben nog een nachtje gebleven . Ik heb na de operatie erg rustig aan gedaan en kon na een weekje wel weer aan het werk. Hoop natuurlijk dat de laparoscopie niet nodig zal zijn, maar anders alvast veel succes!
Dank je wel! Heb je daarna nog pauze met iui? Of mag je de maand erop alweer voor de volgende poging?
Volgens mij kun je over het algemeen na de laparoscopie direct weer starten met iui. In mijn geval hebben ze een endometriose cyste in mijn eierstok verwijderd, waardoor ik eerst 6 weken medicijnen moest gebruiken. Dit om de eierstok even wat rust te geven..