Haha om gek van te worden! Ik was zelfs niet bewust bezig om zwanger te worden, maar heb zwangerschapssymptonen en daarom testen. Ik begrijp jullie dames nu heel goed die proberen zwanger te worden. Niet leuk. Frustrerend! En een paar dagen wachten is ook niet leuk!
sorry kreeg ze niet geupload van mijn foon, dus ff de computer erbij gepakt. ow en nu snap ik ook dat dames zeggen dat de kwaliteit minder is van de foto's. op mijn computer zijn ze wat duidelijk. dan toch maar een paar dagen wachten en opnieuw testen
' o nee je hoeft geen sorry te zeggen hoor. Ik ben niet bewust bezig om zwanger te worden. Is het zo dan is het heel welkom hoor. Alleen vind het heel frustrerend dat je niks weet en moet wachten, maar je zwangerschapssymptomen hebt, zoals hoofdpijn en misselijkheid. Ik heb ook pco's dus heb geen idee wanneer de eisprong is of dat ik ongesteld moet worden.