Ik temperatuur sinds 4 maanden. Nu heb ik een keer een kruis bij FF gehad op dag 15, 16 en een keer op dag 20. Deze maand geeft FF nog steeds geen eisprong aan terwijl ik al op dag 26 zit. Ook is me temperatuurkaartje erg vreemd, van hoog naar laag enz. Wie kan er wijs uit, wanneer denken jullie dat me eisprong is geweest? Wordt gek van de onzekerheid, voor hetzelfde geld is me eisprong nog niet geweest maar het zou zomaar kunnen dat hij al ergens is gesprongen.
Ik zou zeggen CD 22...even afwachten wat FF morgen zegt. Misschien staat er morgen wel een prachtig kruis!
Temp je wel steeds op de zelfde tijd? Ik zou zeggen dat je dag 22 of dag 25 je ei gehad heb. Heb je zelf andere dingen gemerkt, ovupijn of zo?
Ik denk cd22 je zou eens kunnen kijken of ff je ei vindt als je alvast voor morgen een temp invult (zo doe ik het wel eens, eventjes spieken welke temp ik nodig heb voor een eitje)
Bedankt voor de antwoorden. Ik temp elke ochtend op hetzelfde tijdstip. Op de een of andere manier ziet me kaartje er vreemd uit. Het is gewoon weer afwachten!!!
Je zou het met een nieuwe termometer kunnen proberen. Ik had twee maanden terug ook zo'n schommelend vaag kaartje. Heb op advies van hier een nieuwe termometer gekocht en deze geeft tot nu toe een veel stabieler patroon weer. Succes!
Ik sluit mij bij de rest aan. Denk ook CD22. Maar, je temp is vandaag ook flink gestegen, dus CD25 zou ook kunnen..
Normaal na me ei zit ik rond de 37.0 Voor me ei rond de 36.6 Dit kaartje is dus erg vaag, vandaag ineens weer 36.8. Snap er echt helemaal niks meer van. Hoop wel dat me volgende tempkaartje duidelijk is want dan moet ik op dag 5 en 8 na me eisprong bloedprikken.
Je temp is wel aardig wat gestegen... maar niet echt duidelijk om precies te zeggen wanneer je eisprong was. Ik vind je kaartje wel op die van 16 feb '10 lijken. Kun je die over elkaar leggen?