Lena, wauw dat is wel een mooi aantal. Nog nieuws gekregen van UZ Gent hoe het nu verder moet? En hoe het zit met uw oestradiol? Liz hoe gaat het met jou? Wanneer heb jij volgende echo?
Hoi, ja Gent heeft gisteren nog gebeld. Ze vonden het een heel groot aantal follikel, maar omwille van mijn lage oestradiol is de kans op overstimulatie heel klein. Die waarde was nog maar 500.Dat moet 200 per rijpe follikel worden... Bij mij is dat dus nooit het geval. Niemand weet precies te vertellen hoe dat komt. Ik heb het al aan zoveel dokters gevraagd. Hopelijk kan je met lage oestradiol ook zwanger worden!! X
Ik heb maandag pas weer een echo duurt lang!!!! Kotsen is iets afgenomen maar kan nog steeds geen warme maaltijden verdragen. Niet maken en ook niet opeten. Hierdoor heb ik in de avonden wel energie gebrek. Sinds gisteren heb ik veel liespijn. Deze herken ik van de periode dat ik veel endo operaties had in mijn banden. Ik ga er dus van uit dat ik bandenpijn heb maar misschien bel ik de arts nog even. Vind het nog steeds heel pittig!! Maar de keerzijde is dat we dolgelukkig zijn en steeds meer durven te dromen over een gezinsleven. Mijn vriend is liever en lijkt verliefder dan ooit. Dus in mn koppie heel erg goed maar lichamelijk is het nog zwaar.
Lena als Gent het een kans wil geven om jullie zwanger te krijgen dan moet het zijn dat ze erin geloven. Dus ik duim voor jullie meid Liz: goed dat je je al iets beter begint te voelen. Ik heb me laten vertellen dat de kwaaltjes na week 12 weer afnemen, dus nog even doorbijten meid. Ja ik heb wel makkelijk praten, want ik heb geen kwaaltjes. Maandag zal er wel snel zijn, kan je wat afleiding zoeken? Wij hebben de combinatietest gedaan voor de risicobereking op een kind met het syndroom van Down en ik heb eindelijk de resultaten binnen: de kans is 1 op 5974
Ik heb te vroeg gejuicht helaas heb gisteren echt de hele dag boven de plee gehangen en vanmorgen begon hetzelfde Ik ben echt aan het aftellen naar de 13de week in de hoop dat het dan minder is want dit is echt niks. Mijn man mag zelfs geen avondeten meer maken voor zichzelf want ik word er echt extreem ziek van. Alleen de lucht al. Laat staan dat ik iets voor hem koop in de supermarkt, al die bakken vlees jakkes. Dus hij werkt lange dagen en moet dan boodschappen doen om vervolgens met veel moeite nog iets te mogen klaar maken thuis hahaha. Gelukkig heeft hij veel begrip! Yaraah is dat alle informatie die je krijgt uit die combinatietest? Als dat het geval is ga ik het zeker niet doen want mij persoonlijk zegt zo'n nummer echt helemaal niets.
Lena fijn dat ze je oestradiol in de gaten houden dan idd, ik had met de overstimulatie een waarde van 34000 hoogste wat ze gezien hadden en de laatste kee met 6 follikels 5000. Heel veel succes en hopelijk straks met een goede waarde een mooie opbrengst met een mooi resultaat! Yaraah dat is een mooie uitslag, super dat je nu weinig klachten hebt! Liz wat vervelend dat je je zo voelt zeg en wat lief dat je man zo begripvol is! Het klinkt als een schat, vast wel veel plezier gewenst met de echo maandag. Julia hoe is de guo gegaan? Hier bij de vk geweest woensdag, alles was goed. Alleen omdat ik zo klein ben loopt in vergelijking met mijn postuur m'n buik voor maar met meten precies zoals het zou moeten, moest ook wel want op de echo ook alles op de p50. Ik moet wel braaf naar m'n lichaam luisteren van der, heel moeilijk hehe want ik wil zoveel. En doordat m'n baarmoeder al zo hoog zit heb ik ook al minder longinhoud dus af en toe wat benauwd. Maar het blijft zo gaaf als ik haar voel bewegen!
Liz balen dat je echt zo misselijk wordt van al die geuren. Ik ruik ook alles wel sterker, maar wordt er gelukkig niet kotsmisselijk van. Ja de combinatietest is enkel een risicoberekening, als je meer info wil, moet je de NIPT doen denk ik. Mijn gyn zei dat het eigenlijk pas aangeraden wordt om de NIPT te doen als blijkt uit de combinatietest dat je een verhoogde kans hebt op een kind met Down. Hier in België ligt die grens op 1 op 300. Siepie dat luisteren naar je lichaam is zo belangrijk, maar kan soms zo moeilijk zijn. Positief dat de kleine het goed doet volgens de echo en dat je haar zo voelt bewegen.
In Nederland krijg je de NIPT vergoed als je kans op afwijkingen (vastgesteld bij de combinatietest) slechter is dan 1 op 200. In andere gevallen kun je wel de NIPT laten doen, maar moet je zelf betalen. Helaas.
Bedankt om je oestradiol waarden mee te delen. Nu merk ik toch echt duidelijk dat er iets niet klopt. Ik heb nu oestradiol 700 bij bijna 30 groeiende follikels en dat is iedere poging zo laag geweest. Het gekke is dat er altijd veel rijpe eicellen uitkomen. Toch vind ik het eng. Waardoor zo'n lage waarde? Dat moet toch een reden hebben? De dokters weten er geen antwoord op heb ik de indruk. Pff en mijn eierstokken lijken bijna te ontploffen. Ik hen echt pijn.
Ego, echo van vandaag gaf geen uitsluitsel. ...vlg week een echo in het kinderziekenhuis. Hou jullie op de hoogte.
Vervelend Julia nog langer in de spanning! Weet je wel al meer over eventuele suiker? Sterkte alvast!
Lena nog even volhouden meid. Hopelijk is de punctie snel in zicht. 30 follikels is echt veel zeg. Snap dat je pijn hebt. Ik had dat met 10 follikels al. Kan me niet voorstellen hoe je je moet voelen met 30. Veel succes nog Beschuitje hoe gaat het ? Nog met je man kunnen praten ? Gaat het nog goedkomen denk je of is het definitief over ? Vind het zo erg voor je. Denk er vaak aan ondanks dat ik je niet ken. Hopelijk gaat het oké met je naar omstandigheden. Heb je genoeg mensen in je omgeving om mee te praten ? Alle zwangeren dames een dikke knuffel. En alle moeders binnenkort Moederdag.... Zo byzonder lijkt me Wij vertrekken zo naar Brugge. Heerlijk een weekendje eruit. Waren woensdag 4 jaar getrouwd. Hopelijk bloeit de liefde weer een beetje op. Het gaat moeizaam.
Dag Ster, hopelijk zijn jullie volop aan het genieten van jullie weekendje! Morgen heb ik de punctie. Als eerste van de dag. Ik vind het erg spannend en begin ook echt zenuwachtig te worden. Hopelijk deze keer wel bevruchtingen! Een Superembryo zou een geschenk uit de hemel zijn, want we hebben er nog nooit 1 gehad. Duimen jullie?
Succes Lena!! Ik vond de eerste keer een verschrikking in NL maar de tweede in Gent was veel fijner! Je krijgt veel pijnstilling (gewoon om meer vragen!) en ik heb weinig meegekregen van alles!! Veel succes en op naar nog een Gent baby!!!
Lena heel veel succes morgen, er wordt hier voor jullie geduimd! Fijn weekend nog gewenst Ster, dat jullie er maar heerlijk van kunnen genieten. Julia wat vervelend dat je nog geen uitsluitsel hebt nu, vast succes met de volgende echo. Hoe voel je je verder? Hier gisteren wezen winkelen met mn beste vriendin, nu waren de rollen omgedraaid ik nu zwanger en zij niet meer vorig jaar precies andersom Ben uiteindelijk niet geslaagd bij zwangerschapskleding dat is voor mij echt allemaal maat olifant. Maar nu een lange jurk voor de zomer, 2 shirtjes en en jasje die ik na de zwangerschap ook gewoon weer aan moet kunnen, dus vond het dan ook geen geld verspilling!
Lieve Ster ik hoop dat het een leuk weekendje weg was voor jou en manlief en dat jullie genoten hebben van de tijd met elkaar en zo weer kunnen werken aan een goede relatie. Lena heel veel succes vandaag met de punctie. Ik vond de punctie in UZ Gent altijd heel goed te doen. Liz jij hebt vandaag weer een echo zeker? Siepie wel leuk dat je toch wel wat leuke kleren gevonden hebt voor de zomer. Ik ben ook niet zo gek op die zwangerschapskledij. Behalve de broeken, koop ik voor de rest niets uit de zwangerschapscollectie, ik koop gewone tshirts en losse hemdjes en die lange kleedjes hoef je inderdaad niet in de zwangerschapscollectie te kopen die kan je gewoon bij de gewone collectie halen. Julia vervelend dat je nu nog geen uitsluitsel hebt.
De punctie is achter de rug. 23 eicellen. Hopelijk deze keer wel bevruchtingen. Morgen bellen ze. Spannend! !!!