ster en ups spannend morgen testen! mijn duimen draaien en de kaarsen branden!! Doom tuurlijk mag je even klagen gelukkig houden ze het goed in de gaten en hopelijk hoef je niet te worden ingeleid! waarom moest je aan t infuus bobo? heb ik even gemist denk? in dd moet je toch na de tp heel veel medicijnen slikken? heb ik wellis gehoord..wat is dat allemaal?
Doom gefeliciteerd!!!!!! Wow in 4 uurtjes das wel echt heeeel snel!! Hoop niet dat je veel last hebt van naweeën? Alles goed met jou, papa en Bendt? Meid geniet ervan, hele dikke kus! Ben super blij voor je en zo zie je maar, je paardje precies op tijd weg hihi. Ik hoop dat ster ons blij gaat maken, want hier natuurlijk weer een negatieve test.... Alsof wij nooit is verrast gaan worden door dat tweede streepje 😥 ik ga nog een dagje door en morgenochtend nog een keer een test doen. Daarna snel stoppen en hopen dat de laatste tp in december nog gaat lukken voor het lab dicht gaat. Ster kom op met dat goede nieuws mijn duimen draaien zo hard...
Doom: Gefeliciteerd met jullie zoon !! Wat is dat snel gegaan zeg! Hoe voel je je? Leuke naam ook! Lekker genieten meid! Ups: ah nee toch . Goed en slecht nieuws liggen hier helaas dicht bij elkaar... DIkke knuffel voor jou!! Ster: en???
Oh ster... Ik had het ook zó gehoopt.... En ons beide weer niet gelukt 😔 dikke knuffel meis! 😘
Ster en ups.....wat enorm balen dit! Had zo gehoopt dat jullie met goed nieuws zouden komen. Hebben jullie nog cryo's of weer een nieuwe poging? Sterkte meiden. Doom, Fantastisch nieuws en ook zo snel. Van harte gefeliciteerd met jullie zoon, mooie naam. Geniet van je gezin. Hier nog op de wachtbank....nog een week wachten!
Nog 1 cryo over...ik ben begonnen met6 embryo's. Heb dadelijk precies 1 jaar over 1 poging gedaan. Ons zkh is gewoon open met de feestdagen dus mag meteen door met volgende cryo. Hopelijk mag jij ook nog door ups. Gaan we weer samen de poging in. Ik slik vandaag en morgen de medicijnen nog. Dan woensdag nog eens testen. Zal wel negatief zijn en dan stop ik met de medicijnen. Zal ik waarschijnlijk van het weekend ongesteld worden. Spannend julia, nog 1 week. Die laatste week gaat het traagst Hoe voel je je?
Jeetje Ups en Ster echt onwijs klote dikke knuffel meidens!! Doom gefeliciteerd! Wat is de tijd uiteindelijk snel gegaan he! Jij nu alweer een kleine, echt super leuk! Leuke stoere naam ook! Geniet ervan! Kan je het al een beetje beseffen?
Ster,bah wat kut!!!! Had het zo gehoopt gehoopt voor je..Een jaar verder en nog niets. Ik weet hoe het voelt helaas. Ups voor jou ook heel veel sterkte! Had het ook zo gehoopt. Doom gefeliciteerd en mooie naam! Wij beginnen in januari weer met icsi 😊
Ster, welke medicijnen moet je slikken? Is er nog een klein kansje? Heftig zeg....een jaar bezig met 1 poging en nog niet het gewenste resultaat. Pfff zo oneerlijk....maar blijf hoop houden. Ik voel me eigenlijk best goed! Wel allerlei utrogestan symptomen maar verder niks. Ben ook zo benieuwd of er nog cryo's zijn
3x per dag progynova en 3x2 per dag utrogestan vaginaal. Vandaag was dag 12. Dus kans is eigenlijk niet meer Spannend idd of je nog cryos hebt. Elke dag de brievenbus checken haha Klaproos spannend in januari weer beginnen ! Bedankt meiden voor de steun xxx
Nog even een vraagje....sinds zaterdag krijg ik allemaal pukkeltjes. Op mn bovenrug, borst/hals en gezicht. Vorige keer met de ivf ook wel een een paar. Maar nu echt heel veel. Herkennen jullie dat....vind het echt vervelend. Ja idd de brievenbus word goed in de gaten gehouden Ik krijg alleen utrogestan, niet dat andere. Verschilt misschien per ziekenhuis?
Doom van harte gefeliciteerd met jullie zoon Bendt. Fijn dat de bevalling zo snel ging. Zijn jullie al weer thuis? Slaapt en eet de kleine goed? Gaat alles met jouw ook goed? Is je man nu lekker een paar dagen bij je thuis om te helpen en genieten van de kleine. Toch nog in nov. geboren. Geniet maar lekker van de kleine. Ups and downs: O nee toch een digi knuffel en sterkte. Hopelijk heb je nog een tp in december. Ster: ook al niet gelukt een digi knuffel en sterkte. Wel fijn dat zkh open is met de feestdagen en heb je nog een tp in december . Julia: nog een weekje hopelijk heb je genoeg afleiding dat de week snel voorbij vliegt Klaproos: fijn dat je eruit bent gekomen wat je gaat doen en dat het icsi gaat beginnen in januari. Veel suc6
aah nee ster en ups..had het zo gehoopt!! wat balen zeg gelukkig hebben jullie allebei nog een cryo hopelijk blijft deze dan eens zitten!! Doom jeetje wat snel en alsnog in november alsof je het wist! wat een mooie naam! bevalling wel goed gegaan? lekker genieten van jullie gezinnetje!
Doom: van harte met je flinke zoon, mooie naam trouwens Ster en Ups: NEEEEE, ik kwam speciaal hier ff kijken voor een beetje goed nieuws van jullie beiden, maar helaas, een super gigantisch dikke knuffel meiden.
Lieve meiden daar ben ik dan weer eens sinds lange tijd. Pien sorry ik zie nu pas dat je vaker naar mij gevraagd hebt.. Wij zijn samen met klaproos van 't eerste uur he? Helaas hier nog steeds geen zwangerschap. Afgelopen week zelfs een enorme dip gehad... Een nichtje per ongeluk zwanger en een kind van m'n collega ook per ongeluk zwanger... Ik begin het steeds moeilijker te vinden. Heb daarom zp bewust een beetje gelaten voor wat het is. Hier zie ik gelukkig ook positief nieuws! Doom top zeg want een snelle bevalling! Van harte gefeliciteerd met je kleine zoon. Fantastisch nieuws. Pien hoe voel jij je? Ik ben inmiddels ook wel weer toe aan mijn tweede ivf. In januari gaan we van start. Ik vind het wel moeilijk hoor, zeker omdat m'n vriend nu na al die tijd ook een beetje begint tegen te stribbelen.. Hij ziet op tegen mijn buien door de hormonen en tegen elke keer die onverwachtse afspraken in het ziekenhuis. Ook die spanning weer..maar ja we willen er zo graag voor gaan. Komend jaar is erop of eronder voor m'n gevoel.