@Ups & Downs: ah nee meid. Dikke knuffel. Vreselijk erg. Ik had het je zoooooo gegund @Fisher: jij bijna punctie... Hier: ik volg kort protocol. Na 1 week moest ik stoppen met deca (gisteren laatste spuit gezet) en nu enkel doorgaan met de puregon. Vrijdag de echo om te zien hoe het gaat.
U&D, vreselijk meis. Veel sterkte! Ik hoop dat je dit gauw af kunt sluiten en de moed en kracht weer vind voor de volgende poging!
Boboke, dubbel gefeliciteerd! Nog met je verjaardag en met je verloving! Fisher, alvast veel succes met de punctie! Ik duim voor een mooi resultaat7
U&d heel veel sterkte meis. Ik heb zelf ook een miskraam gehad weet hoe verdrietig dit is. Je kunt me altijd pb-en als je wilt.
Bobo gefeliciteerd wat een super mooi cadeau! hoe heeft hij jouw gevraagd Ik hoop dat er stiekem nog wat eitjes klaar liggen.. Zodra ik ongesteld word (een deze dage) begin ik met de pil en dan op dag 4 de deca erbij en dan na 2 weken ongeveer begin ik met stimuleren. yaraah bij welk ziekenhuis zit je als ik vragen mag? zijn ze dan niet bang dat je eitjes voor de punctie al springen?omdat je geen deca meer spuit?
@Girliej: Ik loop bij UZ Gent. Blijkbaar is het daar normaal dat je maar 1 week deca moet spuiten. De Gyn is ervan overtuigd dat de deca nog een tijdje in mijn lichaam blijft en zijn werk blijft doen... Morgen echo... eerst maar eens zijn of de puregon zijn werk gedaan heeft...
wel fijn 1 week ik moet bijna anderhalf maand spuiten haha Spannend is dat je eerste echo? hopelijk heb je een mooi aantal eitjes klaar liggen succes morgen!
Het was de meest heftige van allemaal en de andere waren al zwaar. Ik denk dat ik geen goed voorbeeld was voor de dames die aan het wachten waren op de afdeling, hihi half dood kwam ik die kamer uit..ze hebben 8 eitjes gevonden, valt mij wel tegen maar goed weet ondertussen dat dat niets hoeft te zeggen. Hoe was jouw echo, had je al meer follikels? Yaraaa hoe ging het bij jou, was er iets te zien?
Fisher hè bah wat naar dat het nu nog pijnlijker was. Dus geen extra pijnstilling gehad? Nu maar rustig aan doen en bijkomen. Kan me voorstellen als je rekent op ongeveer 12-14 eitjes 8 dan wat weinig is. Ik ben al blij als het er 8 worden . Kwantiteit zegt inderdaad niks. Maandag dus de tp van 2? Mijn echo was ongeveer hetzelfde, zaten nu 6 grote en een paar kleintjes die misschien ook nog mee gaan doen. Vandaar een extra dagje spuiten.
Maandag gaan we pas kijken hoeveel we er terug laten plaatsen, ligt een beetje aan de kwaliteit van de embryo's. Mocht er een twijfel geval bij zitten dan zou ik zeggen doe die er ook maar bij Fijn dat er nu wat meer zijn, hopelijk toch een mooi aantal dinsdag! Ik duim voor je!
@Fisher: jammer dat het zo'n pijn deed en dat je dan minder eitjes had dan je eigenlijk verwachtte ego: echo was goed... zondag terug voor echo en dan waarschijnlijk volgende week punctie. De gyn zei dat er zeker 10 eitjes zullen zijn, eventueel zelfs meer. Als het zondag goed zit, mag ik de pregnyl spuiten.
jeetje fisher een heftige punctie achter de rug! hopelijk met een super mooi resultaat! nu lekker jezelf verwennen dat heb je verdient Yaraah spannend hoor 10 is een mooi aantal wie weet nog een paar erbij! succes!
Fisher ik had zelf "maar" 8 eiblaasjes waarvan 7 eicellen. Uiteindelijk 1 verse tp en 5 cryo's . Dus ook met 8 eicellen kun je een hele goede score hebben! Ik ga voor je duimen voor veel embryo's Boboke succes dinsdag Yaraah voor jou ook spannende tijden zeg Girlliej welkom terug meid
Wil jullie even bedanken voor alle lieve berichtjes! Ontzettend lief zijn jullie. Vanmiddag de 2 pillen ingebracht. Dat 2 kleine pilletjes zoveel teweeg brengen zeg. Erg veel kramp en bloedverlies. Maar laat het maar zo zijn, dan is het hopelijk helemaal schoon straks. Succes met de echo's en puncties die jullie in het verschiet hebben. Fisher, ik duim voor een mooie tp meid en dat je kunt kiezen hoeveel je er wilt!
Boboke - Gefeliciteerd met je aanzoek en je 6 eitjes zullen er op de punctiedag waarschijnlijk nog meer worden door de pregnyl. Fisher - Vervelend dat de punctie zo pijnlijk is. Ik vind 8 trouwens een heel mooi aantal. Nu duimen voor een super embryo en een paar cryos. Ster80 - Jij had een goede score! Zoveel cryos Yaraah - Jij ook zo een mooi aantal. T komt nu allemaal dichterbij. Ups en downs - Wat een vervelend nieuws . Lijkt mij een van de ergste dingen. Eerst een positieve test die je na alle jaren superblij maakt en daarna toch nog negatief nieuws Ego, ik zit al op een week na punctiedag. Ik voel eerlijk gezegd niet veel, maar ben er ook niet egt mee bezig. Ik let er wel op dat ik niks zwaars doe. Verder neem ik deze keer 1 vitamide d tabletje in, 1 Fem fit vitaminepil en drink ik elke dag glaasje granaatappelsap (schijnt goed te zijn).
ups heel veel sterkte vandaag, lijkt me echt verschrikkelijk om van die pilletjes in te moeten nemen en dan maar te moeten afwachten op een miskraam. het is ook allemaal zo oneerlijk dat je dit moet meemaken. dikke knuffel meid Nijntje frusterend he dat je eigenlijk niks kan doen behalve afwachten. gewoon lekker je eigen ding blijven doen en wat extra uitrusten en lekker gezond eten. dat de dagen maar snel voor je voorbij vliegen ik ben nu bezig met progynova, dat zijn blauwe hormoon pillen. de moet ik 3 x per dag slikken. de eerste paar dagen was ik daar heel misselijk van, nu gaat het wel weer. dinsdag heb ik een echo. als mijn baarmoederslijmvlies dan dikker is dan 6 mm dan moet ik beginnen met 3x2 per dag utrogestan en de progynova ook door blijven slikken. waarschijnlijk eind volgende week de tp. nu maar hopen dat de cryo meteen goed ontdooit, dat is mijn grootste angst nu. de vorige keer werd ik gebeld dat de cryo niet goed ontdooit was, toen was ik helemaal verdrietig en ontroostbaar. later werd ik gebeld dat de 2e wel goed ontdooit was. hopelijk gaat het nu in 1 keer goed.
Nijntje altijd spannend de wachtweken! Je bent op de helft! Yaraah wat fijn dat het er goed uitziet en je hopelijk volgende week de punctie hebt, de aantallen klinken ook goed! Ster vervelend dat je zo last hebt van de hormonen, het blijft een gedoe he! Hopelijk gaat het goed met de cryo! Bij ons gaan ze sowieso verder met de volgende ontdooien en bellen dan ook pas als ze weten of het wel is gelukt of dat je niets meer over hebt en dus slecht nieuws, apart dat ze al belde bij de eerste want dan ben je over je toeren en dan krijg je later toch nog goed nieuws...naja een cryo verliezen is natuurlijk altijd rot nieuws... Ik wacht op het telefoontje over hoeveel bevruchtingen er zijn. Ik ben heeeel benieuwd...
Nee dat word maandag. Mijn man denk dat we er 5 hebben en ik 3, hihi ben benieuwd! Hoop dat zijn gevoel klopt! Hij zei dat hij ze er veel groter uit vond zien dan vorige keren..