@debs, jeetje dat is nog eens wat je noemt een onverwachtse uitkomst, haha. dan inderdaad liever om de maand... ik hoop dat het snel mag lukken bij jullie, helemaal nu dat andere ziekenhuis zegt dat de kans op spontaan groot geneog is! @all... vandaag alweer de 4e dag dat ik aan het spuiten ben... a.s. dinsdag terug komen voor de eerste fm... maar dan is het nog wel heel vroeg dus ik ga er maar vanuit dat er dan nog niks is... kan het ook niet tegenvallen HF5: 2e IUI 28-08 op cd 14 NOD 11-09 medicatie: geen Pien: 2e IUI op n.t.b (schatting rond 29 sep), NOD n.t.b., medicatie: menopur 75 eh + pregnyl 5000 eh Beschuitje 1 iui op 4 september NOD 21 september Medicatie: Clomid en Pregnyl Zuuske: 2e IUI op 11-9, NOD 26-9, medicatie: gonalF+ pregnyl MissMiranda: 1e IUI: datum nog onbekend Medicatie: puregon 100 eh + pregnyl FM: 25/9/2012 Mysterious Girl: 2e IUI: datum nog onbekend Medicatie: Menopur 75 eh, Pregnyl 5000 eh & vanaf deze ronde ook Utrogestan voor een betere tweede helft. miracle87: 1e iui: datum nog niet bekend Starten nod: 11-09-12 medicatie: decapeptyl, gonal f 75eh, ovitrelle, utrogestan Liefde overwint Medicatie 50eh gonal-f 18-9: 250 eh ovitrelle Iui: 20-9 Nod: 4-10 Adriana76 4e IUI 50 eh puregon,otrivelle datum nog onbekend (vandaag bellen )
Ik ben 35 en over 2 weken 36 dus bijna een veertiger Zo over kwartier de inseminatie. Sorry dat ik even niet op iedereen reageer,kan het ook moeilijk allemaal bijhouden hihi Beschuitje,wat rot van je ongi. Ik heb het de eerste keer ook heel erg gehad toen ik 5 eitjes had en hormonen spoot (geen chlomid) Maar geen stolsels. Kan me voorstellen dat je je rot schrok,ik zou ook moeten huilen hoor! HF5: 2e IUI 28-08 op cd 14 NOD 11-09 medicatie: geen Pien: 1e IUI op 6-9, NOD 20-9, medicatie: menopur 75 eh + pregnyl 5000 eh Beschuitje 1 iui op 4 september NOD 21 september Medicatie: Clomid en Pregnyl Zuuske: 2e IUI op 11-9, NOD 26-9, medicatie: gonalF+ pregnyl MissMiranda: 1e IUI: datum nog onbekend Medicatie: in de volgende ronde puregon 100 eh + pregnyl nu eerst Provera om een ongi op te wekken. Mysterious Girl: 2e IUI: datum nog onbekend Medicatie: Menopur 75 eh, Pregnyl 5000 eh & vanaf deze ronde ook Utrogestan voor een betere tweede helft. miracle87: 1e iui: datum nog niet bekend Starten nod: 11-09-12 medicatie: decapeptyl, gonal f 75eh, ovitrelle, utrogestan Liefde overwint Medicatie 50eh gonal-f 18-9: 250 eh ovitrelle Iui: 20-9 Nod: 4-10 Adriana76 4e IUI 50 eh puregon,otrivelle IUI 21/9 NOD 5 oktober ongeveer
HF5: 2e IUI 28-08 op cd 14 NOD 11-09 medicatie: geen Pien: 1e IUI op 6-9, NOD 20-9, medicatie: menopur 75 eh + pregnyl 5000 eh Beschuitje 1 iui op 4 september NOD 21 september Medicatie: Clomid en Pregnyl Zuuske: 2e IUI op 11-9, NOD 26-9, medicatie: gonalF+ pregnyl MissMiranda: 1e IUI: datum nog onbekend Medicatie: in de volgende ronde puregon 100 eh + pregnyl nu eerst Provera om een ongi op te wekken. Mysterious Girl: 2e IUI: 19-09-2012 Medicatie: Menopur 75 eh, Pregnyl 5000 eh & vanaf deze ronde ook Utrogestan voor een betere tweede helft. miracle87: 1e iui: datum nog niet bekend Starten nod: 11-09-12 medicatie: decapeptyl, gonal f 75eh, ovitrelle, utrogestan Liefde overwint Medicatie 50eh gonal-f 18-9: 250 eh ovitrelle Iui: 20-9 Nod: 4-10 Adriana76 4e IUI 50 eh puregon,otrivelle IUI 21/9 NOD 5 oktober ongeveer[/QUOTE]
Pien; ze nemen inderdaad de eug in hun berekening mee. Dus nu ruim een jaar niet zwanger geweest. Verder ook zaadkwaliteit, die is prima. Ook evt afwijkingen. Volgens een groot onderzoek is dan de kans op een spontane zwangerschap >50% binnen een jaar en met iui maar 20% nou ik snap het niet meer.. Vandaar nu onze keuze om een maand met stimulatie door te gaan en de andere maand in eigen cyclus iui te doen.. Vreemd hè! De gyn liet de kansberekening zien op de website van freya.
De kans bij IUI is per keer zo'n 10-20%. Na 6 IUI's is 30% van de vrouwen zwanger. Bij een normaal vruchtbaar koppel heb je ook gemiddeld 20% kans per keer op de natuurlijke manier. Debs heeft 50% kans om binnen nu en een jaar op natuurlijk wijze zwanger te worden. Dat is dus heel wat anders dan 50% per keer. Je zult dus nooit per keer middels IUI minder kans hebben dan je eigen kansen, aangezien met IUI de timing precies goed is (weet je als je het zelf doet nooit 100% zeker), de beste zaadjes gaan er in en ze worden al een eind op weg geholpen. Maar je zit nu in de statistieken van de IUI: jouw ziekenhuis rekent 20% kans per keer, maar dat is nog steeds wel meer dan 50% in een jaar. Ik voel trouwens al sinds gisteren een bepaalde druk in m'n linker zij. Zouden de eitjes nu al aan het groeien zijn? Ben bang dat er misschien een cyste o.i.d achter is gebleven na de vorige keer... En ik deed net boodschappen, kom ik een van de gyns tegen... ik dacht nog: bekend gezicht toen ik haar aankeek, ze keek me ook even aan, maar we zeiden niets. Vond het wel wat vreemd en vlak daarna werd ik aangesproken door de vrouw van de kantine van ons kantoor. En die zegt: je zat zo verdwaasd te kijken. Nou die vrouw moest ik dus ook nog ff plaatsen. Als je zo vlak achter elkaar 2 mensen tegenkomt buiten de context, wordt ik idd wat verdwaasd . En ik zit ff in een dip, maar heb er geen tijd voor. Moet zo weer door om m'n zus op te halen, die een of andere therapie sessie heeft gehad, waarbij ze haar traumatische bevalling gaat herbeleven... in een negatieve gedachte denk ik: jeempie je hebt er toch een leuk kind aan over gehouden? Maar ja dat zeg je niet, want zo makkelijk is het natuurlijk ook niet, en ik wil er voor m'n zus ook best zijn natuurlijk. Maar ik ben gewoon wat labiel vandaag geloof ik en dan moet ik daarna ook nog op verjaardagsvisite van zoontje van vriendin... en vanavond trouwerijfeest. pffff helemaal geen zin. Maar ik moet gaan. Fijn weekend allemaal!!
Lieve meiden, bedankt voor al jullie medeleven. Gelukkig is het vandaag een heel stuk beter met me. Ik voel nog wat nakrampjes maar verder bijna geen bloedverlies meer. Gisteren is dus duidelijk echt alles eruit gekomen. Ik ben zo blij dat het voorbij is, moet er de hele tijd nog aandenken. Vandaag wel lekker gewerkt dat scheelt. Pien een dipte dus..even een dikke knuffel voor jou hoor ! Adriana succes...alhoewel het zal nu wel gelukt zijn inmiddels? Miranda geeft niets hoor jonge kikkertjes kunnen we best gebruiken haha Ik ben dus ook een dertiger. Ben al 34 ! Het klokje tikt enorm. Ik heb mijn partner pas laat ontmoet dus ja...niets aan te doen. Zal ook eens even de lijst aanpassen...
HF5: 2e IUI 28-08 op cd 14 NOD 11-09 medicatie: geen Pien: 1e IUI op 6-9, NOD 20-9, medicatie: menopur 75 eh + pregnyl 5000 eh Beschuitje 1e iui mislukt NOD ? 1 oktober eerste meting. Medicatie: Clomid en Pregnyl Zuuske: 2e IUI op 11-9, NOD 26-9, medicatie: gonalF+ pregnyl MissMiranda: 1e IUI: datum nog onbekend Medicatie: in de volgende ronde puregon 100 eh + pregnyl nu eerst Provera om een ongi op te wekken. Mysterious Girl: 2e IUI: 19-09-2012 Medicatie: Menopur 75 eh, Pregnyl 5000 eh & vanaf deze ronde ook Utrogestan voor een betere tweede helft. miracle87: 1e iui: datum nog niet bekend Starten nod: 11-09-12 medicatie: decapeptyl, gonal f 75eh, ovitrelle, utrogestan Liefde overwint Medicatie 50eh gonal-f 18-9: 250 eh ovitrelle Iui: 20-9 Nod: 4-10 Adriana76 4e IUI 50 eh puregon,otrivelle IUI 21/9 NOD 5 oktober ongeveer[/QUOTE]
missMiranda,dank je wel! en 22 is een prima leeftijd om kinderen te krijgen. pien,ik geef je wel gelijk hoor. Zij heeft een kind en jij niet. Ik heb zelf altijd zoiets van laat het verleden achter je en ga verder met de toekomst. zuuske,ik ben altijd als de dood voor een MK. Moet eerst maar eens zwanger zien te worden en dan nog die angst voor een miskraam. Die ziekte die ik heb gehad verhoogd ook nog eens de kans op miskramen. Ik ga deze maand ook utro gebruiken om een vmk uit te sluiten en mn lf langer te maken. Afijn ik hoop dat je over 5 daagjes positief nieuws hebt!! Ik ben trouwens blij dat ik niet de enigste 30+ er ben hiero. Als er iemand van 35 of ouder zwanger raakt geeft me dat altijd weer hoop. De IUI is goed gegaan. Nog steeds dat ene dikke ei 1,9 was ie en ze kunnen bij mij 2.0 worden dus ik verwacht dat ie vandaag ofzo springt. Heb woensdagavond otrivelle gespoten. Ik meende trouwens te voelen dat ie al om 17:00 gesprongen is.
@all ben nu onderweg naar huis van een gezellig etentje met een vriendin. Lekker ff weg en afleiding van die 2 lange wachtweken. Morgen een bruiloft en volgende week ook een druk weekje. Vind ik nu wel ff lekker. De tijd mag voorbij vliegen nu @zuuske ik begrijp je wel. Op een gegeven moment ben je het zat. Zeker als je een bepaalde leeftijd bereikt. Ik duim heel hard voor je meid. Je verdient t echt. Ik ben 28, maar ook bij mij begint m'n biologische klok redelijk overuren te draaien @Debs wat dubbel! Ik zou dan ook bij het zh blijven. Raar is t hè! @miss Miranda nog even volhouden meid. Hopelijk een paar mooie eitjes. @beschuitje gelukkig dat de hevige ongie voorbij is. @pien hou vol meid. Jouw tijd komt ook! Ik duim voor je. @Adriana hopelijk is de IUI goed gegaan. We houden elkaar gezelschap in de wachtweken. @all succes met het spuiten of wachten. Fijn weekend!
Mis miranda: geen stomme vraag, eug is een buitenbaarmoederlijke zwangerschap. Pien; goed uitgelegd.. Helemaal gelijk.. Dinsdag weer terug voor 2de fm. We gaan het zien! Fijn weekend allemaal!
MissM, als ik had geweten dat het zo moeizaam zou gaan was ik het ook veel eerder gaan beginnen. Onee, dat kan natuurlijk niet, toen kende ik mijn man nog niet . Nee zonder gein, leeftijd is zo onbelangrijk wat dat betreft, je bent al moeder op het moment dat je klaar bent voor kids, het kindje moet dan alleen nog wel komen. En volgens mij zijn we allemaal in ons hart al moeder en is het niet eerlijk dat we allemaal zo moeten struggelen om onze droom uit te laten komen. Weet je Miss, ben best jaloers op je, jou leeftijd is een voordeel, ook al gaat het nu moeizaam en is je wens net zo groot als de 30+ers, je hebt wel nog meer tijd bij wijze van... Of zeg ik nu iets vervelends...niet zo bedoeld hoor, gun je net als iedereen hier zsm een prachtige zwangerschap! Adriana, voel jij ook je eisprong? Ik heb dat ook altijd gehad, tenminste meetal want als ie snachts is wordt ik er niet wakker van hoor Fijn dat je een prachtig ei had met de iui, mooi groot, daar kunnen die zwemmertjes niet omheen hopelijk! Myst grl, veel plezier en afleiding gewenst. Pien, haha, ik heb dat ook vaak, herken gezichten wel maar kan ze niet plaatsen. Zeg dan ook in een keer heel enthousiast iemand gedag die ik bijvoorbeeld alleen maar herken van in de supermarkt ofzo. Hoop dat je dipje snel weggaat. Weetje, die overkomen je en je kan ze niet wegstoppen (probeer ik namelijk ook altijd) eigenlijk moet je ze gewoon over je heen laten komen (sprak ik dapper...). Hopelijk schijnt het zonnetje wat vaker vandaag daar wordt ik iig altijd wat vrolijker van. *Knuffel* Beschuitje (moet altijd glimlachen bij je nickname), fijn joh, dat het beter gaat, hopelijk ben je ook snel over de schrik heen. We gaan er gewoon vanuit dat het je niet nog een keer overkomt omdat je de volgende keer al zwanger bent. En anders gewoon vrij nemen? Debs, tsja onze lichamen zijn al raar en onverklaarbaar op zich, haha. Gek ook als je er bij stil gaat staan hoe de kansen liggen, het lijkt net zo weinig als dat je een flink bedrag in een loterij wint. (zou zo een miljoe omruilen voor een gezonde zw) Je vraagt je af hoe dat er zoveel mensen op de wereld zijn, als er zon lage kansen zijn om je voort te planten Nou, ik begin inmiddels wel weer een beetje nerveus te worden. Na twee-en half-jaar een onvervulde kinderwens, dek ik me mentaal inmiddels wel in, bereid me voor op de teleurstelling; het zal wel weer niet gelukt zijn. Maar ondertussen gaat het kriebelen...als het gelukt is en het gaat goed hebben we in juni een kindje, wanneer en hoe zouden we het iedereen kunnen vertellen, wat doen we met de babykamer en inderdaad, al eerder voorbij zien komen hier..hoe gaan we het kindje noemen. Oeh, ik kan niet wachten....
@zuuske veel van wat je schrijft herken ik mezelf in. Ik was vanaf mijn 10e ongesteld en altijd 7 dagen lang hevig aan t vloeien. Ik viel vaak flauw en had vaak bloedarmoede. Toen ben ik op m'n 13e naar de dokter geweest en kreeg ik de pil (Mycrogynon 30) voorgeschreven. Mijn menstruatie was toen veel minder hevig. Ik heb de pil 13 jaar lang gebruikt. Mijn man en ik zijn inmiddels 4 jaar getrouwd en 2 jaar geleden (op mijn 26e) bewust gestopt met de pil om zwanger te worden. Als ik iets kon veranderen had ik de pil niet zo lang gebruikt, want het kan ook zijn dat daardoor mijn hele cyclus is veranderd. Ik moet wel zeggen dat ik altijd wel een regelmatige cyclus heb gehad. Ook zou ik gelijk toen wij getrouwd waren voor een kindje zijn gegaan. Op dat moment kozen wij er bewust voor om nog niet voor kinderen te gaan. Eerst vaste baan, huis en stabiel huwelijk natuurlijk. 2 jaar geleden hadden (en nog steeds hoor) wij dat allemaal en waren we er helemaal klaar voor. Helaas wachten we nog steeds Ik denk ook vaak wat als we eerder waren begonnen, maar daar schieten we niets mee op. Daarentegen hebben wij in die 4 jaar hele mooie reizen gemaakt, maar als ik mocht kiezen dan was de keus tussen reizen en een baby natuurlijk heel makkelijk geweest. We moeten er maar vertrouwen in hebben dat t zal lukken. Hoe moeilijk dat ook is.
Dank je wel Pien! Ik weet alleen niet of dat stomme ei nu gesprongen is,heb nog steeds slijm maar misschien dat het wel doorgaat tot dat ei dood is ofzo Mysterious,wanneer mag je testen? Gezellig op het wachtbankje Zuuske,mooi geschreven je stukje. Ik voel m'n eisprong ook altijd,het moment supreme voel ik en ook krampen erbij. Pff nog 4 daagjes voor je,ik wens je heel veel succes met wachten! Debs,succes met de 2e FM hopelijk mag je meteen voor de IUI een paar dagen erna.
@Adriana ik mag testen op donderdag 4 oktober. En jij? We houden elkaar gezelschap tijdens de wachtweken
de 5e Tenminste dan is het 2 weken na mijn IUI Geen idee wanneer m'n NOD is. Ook die dag gok ik. --> nee de 4e is hier ook NOD. Gadver,voor mijn verjaardag de 8e Ik geef ook geen feestje. Afijn gezellig,samen wachten!