De kruidnootjes zijn net klaar. Halverwege met balletjes rollen kreeg ik er opeens genoeg van, heb het toch maar afgemaakt . Elke keer zin in iets en dan toch weer niet pfff wordt moe van mezelf. Stond net een vriendin van mijn moeder aan de deur met een heel schattig vaasje met een mooie roos. Ze kwam me even een knuffel geven. Zo lief, heb allemaal mooie bloemen staan. Dat doet toch wel goed hoor.
liefde, aaah neee! dit is niet leuk!! pfoe!!! even over mannen, ja volgens mij komen die van een andere planeet.. ik geloof heus wel dat vriendlief er ook geneog over nadenkt, maar dan wel een een heeele andere manier dan mij... en dat zorgt af en toe best wel voor frustratie en wrijvingen... erg vervelend!! over het IVF verhaal... het heeft voor mij 2 kanten... aan de ene kant denk ik, ja kom maar op... dat geeft ons de meeste kans! aan de andere kant denk ik, owhh liever nog niet... want de kans dat het met ivf niet lukt is er natuurlijk ook en dan is het boek na 3 pogingen echt gesloten, over en uit!! (tenzij je zelf meer pogingen kunt betalen) en dat wil ik dan niet... maar mijn verstand zegt wel... als IVF/ICSI echt je enige kans is... dan kun je wel gaan proberen met iui enzo, maar dan is dat eigenlijk ook een beetje uitstel van executie! maar het is wel moeilijk vind ik allemaal... wij gaan trouwens ook voor de eerste,,, en ik ben hier volgens mij de jongste... 22...
Beschuitje: hopelijk smaken de kruidnootjes! Wat lief van die bloemen. Dat soort dingen kunnen dan ineens uit onverwachte hoek komen he. Mooi is dat. Weet ik wel zeker Citroentje dat jij de jongste bent . Om jaloers van te worden . En ik snap je redenatie met IVF wel. Dat is inderdaad het dilemma .
citroen jij bent de jongste inderdaad hihih ik ben 2 mnd terug 25 geworden....pfff voel me oud pien ik heb ook altijd al zo'n idee gehad dat het bij de bevruchting bij ons misgaat omdat er niks geen afwijkingen zijn gevonden...jullie zijn het perfecte paar om zwanger te worden zeiden ze vorig jaar. jaja.... hier ook nog nooit ook maar een 'beetje' zwanger geweest gewoon helemaal niks! hoop dat we er verlopig nog niet aan hoeven aan de ivf/icsi. maar als ik eenmaal bij poging 6 zit dan natuurlijk wel. en zo snel mogelijk hihi ben lekker hutspot aan t maken jammieee eetse allemaal strakkies ga vanavond weer beginnen met gonal-f. had een andere dokter en die vroeg aan mij wanneer we de volgende afpraak moesten plannen...ja weet ik veel hihih? toen welke eh ik wilde gaan spuiten 37 of 75? volgens mij bepaal ik dat toch niet zelf? en moest ik ook nog zelf om gonal-f recept vragen en dat het misschien ook handig was om ovitrelle en utro alvast voor te schrijven? was wel beetje apart. nu volgende week vrijdag weer fm 1.
Wij eten pannenkoeken...lekkere slechte dag, maar had er even zin in. Ze staan klaar te wachten op mijn vriendje die zo thuis komt. Eet ze smakelijk aan de hutspot
Smakelijk dames!Ik moet nog iets verzinnen maar mijn man is ook nog niet thuis. Snap eigenlijk niet waar hij blijft en kan hem niet bereiken. Pien, ik vind juist die 1e ivf poging daarom spannend, ben zo bang dat er indd niks bevrucht lijkt te worden. Dat voorgevoel heb ik namelijk al al lang. Ik ben ook nog nooit niet 1 dag overtijd geweest. Maar goed, dan zal het op icsi uitdraaien, met de beste hoop dan maar. Klaproos veel sterkte morgen.
nou dames, de pregnyl zit erin! zelf gedaan, viel me 100% mee... ik heb er niks van gevoeld... overal lees ik dat pregnyl nogal een vervelende prik is, maar bij mij dus niet... nou ben ik gelijk bang dat ik iets fout heb gedaan gisteravond geklust... morgen avond weer... en dan maar wachten... 2 heeeele lange weken... *gaat op het wachtbankje zitten*
Citroen: bij mij wisselt het wat, maar dat geldt ook voor de menopur. Het is maar net of je een goed plekje hebt gevonden denk ik. Welkom op het wachtbankje !
Bij mij is het bloedverlies nu echt over.. Het voelt allemaal wat raar... Of er niks gebeurt is... Als je de pijn voelt en het bloed ziet weet je waar je verdrietig voor bent. Nu is alle lichamelijke pijn weg en voelt het of het over moet zijn. Dat is het natuurlijk nog niet. De laatste twee dagen ben ik echt humeurig en boos, verdrietig tegelijk. Hoort bij het rouw proces he zeggen ze. Weet ook niet wat ik vandaag ga doen. Vriendlief gaat een paar Sint kadootjes halen in de stad, maar ik loop nog niet makkelijk met mijn knie dus ik kan niet mee. Ook geen zin trouwens. Wat kan ik nou eens doen thuis vandaag?
BEschuitje, neem er echt de tijd voor, je hebt een verlies geleden, dat is ook niet zomaar over. Houd je van series en heb je zin om iets te kijken? Bv friends maakt mij altijd een beetje vrolijker en het geeft afleiding. www.cucirca.com x
Dag dames, Ik hou het even kort sorry maar wilde toch even kijken hoe het met iedereen ging. Vandaag crematie gehad,was echt heel heel zwaar. Als ik alleen al naar de ouders keek moest ik huilen. Ik ga komende weken veel bij ze langs om ze te troosten en het enigste wat ik kan hopen is dat ze snel verder mogen voor een 2e kindje. Dat willen ze gelukkig zelf ook graag.
Beschuitje: dat lijkt me ook raar, maar er is zeker iets heftigs gebeurd en dat is niet zomaar vergeten. Dat vergeet je natuurlijk nooit. Kan me voorstellen dat je nog geen zin hebt om sinterklaaskadootjes te halen. Dus misschien idd wat zuuske zegt, lekker op de bank wat dvd-tjes kijken. Knuffel! Klaproos: jeetje meid, wat moet dat heftig geweest zijn . Sterkte de komende tijd. En een dikke knuffel!
Zuuske, ik hou ook heel erg van Friends. Hebben de dvd box en regelmatig kijken we er saampjes naar. Mijn lief vindt het ook geweldig, Dat hoor je niet vaak ,bij mannen haha.. Pien ik heb deze afgelopen week denk ik al 20 films gekeken, ik doe niets anders. Misschien is het daarom zo moeilijk,dat ik vanaf morgen mijn 'gewone' leven weer op moet pakken. Zit ook al de hele week in mijn trainingspak en makkelijke huispak. Het blijft fijn om je gewoon een beetje te verstoppen nog. Klaproos, ik heb nog veel aan jullie gedacht. Het enige dat je kunt doen is inderdaad lekker veel knuffels brengen daar en er voor ze zijn. Meer kan je niet. Ik merk dat kaartjes mij ook goed doen. Misschien een mooie lieve kaart sturen? Die kan je op moment van rotvoelen ook nog even bekijken.
Beschuitje: kan me voorstellen dat het moeilijk is om weer in het 'gewone' leven te stappen en je misschien het liefst in een holletje wilt kruipen. Ik heb dat ook al wel eens als ik ongesteld ben... Het is een drempel waar je overheen moet. Weten je collega's dat je een miskraam hebt gehad? Zie je er tegenop om hun weer onder ogen te zien? En ga je morgen weer of blijf je nog ff thuis? Doe wat goed voelt, je hoeft het ook niet te overhaasten he meid. Ik zat vanochtend te rekenen hoe het uit gaat komen met mijn ronde 5 en 6. Er vanuitgaande dat die er wel zullen komen . Als ik komende ronde oversla, bestaat het risico dat ik 2 rondes moet overlaan, omdat het ziekenhuis dan dicht is als ik FM moet hebben. Als ik komende ronde door laat gaan, komt tante Rosette op mijn verjaardag langs... . Of ik krijg het mooiste cadeau in jaren . Als ik komende ronde oversla, komt tante rosette met kerst langs (er vanuit gaande dat mijn cyclus dan wel weer wat langer is). Ook niet prettig met al dat familie gebeuren, dus misschien dan toch nog liever vlak voor mijn verjaardag. Dan ben ik rond kerst misschien weer aanspreekbaar en kan ik me vol gieten met wijn en lekkere hapjes, want die ronde die dan komt moet ik dan zeker te weten overslaan. Zo dat zijn zo even mijn gedachtes.... O ja, het liefst hoop ik natuurlijk dat blijkt dat ik helemaal geen rondes meer nodig heb . Maar er is niets dat daar op wijst op dit moment en zit toch al op 11 dagen na IUI. Fijne zondag allemaal!
Pien mijn collega's weten wel van de mk ,dus dat scheelt wel weer. Tegenover hen hoef ik me niet groot te houden. Ik zie er gewoon tegenop om iedereen weer te zien, dat wordt vast huilen... Morgen ga ik weer beginnen. Kan niet eeuwig thuis blijven.
beschuitje... het is wel goed dat je collega's het weten, al maakt dat het natuurlijk niet makkelijker... het is een grote stap om weer verder te gaan met alles. maar dat gaat je echt lukken meid! jij bent hartstikke sterk... dikke knuffel meis! pien, zo... dus hoe dan ook komt je ongi eigenlijk best ''beroerd'' uit... maar meid, ik ga voor je duimen dan je helemaal geen volgende ronde meer hebt! zuuske. ][gdzx9 ?? all,, hier hebben we er alles aan gedaan om te zorgen voor een wondertje... dus het is nu echt afwachten.. pff ook al is de kans dat het lukt piepklein, ik vind het echt mega spannend!!!