Vandaag gebeld met het "oude" ziekenhuis om te vragen waar mijn dossier bleef.. Deze moet ik in het "nieuwe" ziekenhuis inleveren... Ze ging het vandaag in orde maken en op de bus doen! Vrijdag kan ik het thuis verwachten... Ben erg benieuwd wat er allemaal instaat Ik ga lekker neuzen vrijdag
Dat is altijd interessant, je eigen dossier lezen! Ja, het wordt behoorlijk zwaar, vrees ik. Maar ik weet nu waarvoor ik af moet vallen, ik wíl nu ook echt. Tot nu toe gaat het prima, alle ongezonde dingen sla ik af en ik probeer veel water te drinken en echt drie maaltijden per dag te gebruiken. Door mijn onregelmatige werktijden sla/sloeg ik nogal eens een ontbijt of lunch over. Dat doe ik nu dus niet meer. Ook wil ik wat meer gaan bewegen, fietsen/zwemmen. Alleen voor het zwemmen ben ik nog wel op zoek naar een maatje, want alleen lijkt me helemaal niks.
Het is idd goed om 3 hoofdmaaltijden te gebruiken maar daarnaast is het goed om elke 3 uur iets te eten, al is het maar een liga of een appel. Zo hou je je maag darm stelsel flink actief en val je juist sneller af. Ook heb je minder snel een honger gevoel.. En 1 keer in de week zondigen is ook prima he!! Lekker 1 dag je geen zorgen maken en dat chippie wel nemen of die m&m's
Ik deed veel met caloriedagboek.nl en voedingsforum.nl Daar staan dagboeken van meiden die je kunt lezen en dat werkt goed!
Bedankt voor de links! Daar ga ik eens even kijken! Ja, tussendoortjes als een appel of liga neem ik inderdaad ook. Zonder tussendoortjes hou ik het ook niet vol, vrees ik...
Nee.dat gaat niet.. Mischien dat je het een week volhoudt maar dan krijg je gegarandeerd vreetbuien.. I heb veel gehad aan het voedingsforum. Ze geven je goede adviezen als je zelf een dagboekje aanmaakt.. Werk super!
Hallo allemaal, Goh ben je even aan het werk staat het topic gelijk vol reacties. Super meiden. Daphne82: ja idd GZG, jij ook? Hoe is het je in dat geval bevallen. Goh Daphne 20 Kg afvallen; ik tel met je mee meis. Joekie; knap van je dat je voor jezelf zo duidelijk hebt dat je pas in 2011 wil starten, ik heb mijn leeftijd niet meer mee, dus die luxe heb ik niet. Ben op m'n werk dus ik hou het kort. Maar super leuk dat jullie reageren. Heb zowieso veel steun aan deze website. Tot gauw.
Ja, ik loop ook in het GZG. We hebben alleen nog maar het intakegesprek/inwendig onderzoek gehad en dat beviel prima. We hebben gelukkig een aardige fertiliteitsarts, dat scheelt veel. Ik heb op internet veel positieve verhalen gelezen over het GZG, dus hopelijk geldt dat voor ons (en jullie) ook!
Ik heb nog niet alles gelezen, maar ik kom me graag bij jullie aansluiten In sep 08 was het besluit definitief en we zouden dus stoppen met de pil en voor ons 1e kindje gaan. Dit duurde en duurde maar, maar in ronde 10 werd ons wachten beloont. Ik was zwanger.... Helaas heeft dit geluk maar 9 dagen mogen duren, want met 5,5 week kreeg ik een miskraam tot ons grote verdriet. Nog steeds heb ik het daar best moeilijk mee, maar gelukkig hebben we nu de stap genomen om de MMM in te stappen! 17 juni is onze eerste afspraak met de gyn en 23 juni met de fert.arts.... Spannend, spannend spannend!
@G89: Wat een verdriet he zo'n miskraam dat blijft toch je eerste zwangerschap. Voelt het voor jou ook als een klein ukje wat een vlindertje is geworden. Ergens anders op deze site las ik een hele mooie spreuk: "In mijn buik maar heel even, in mijn hart de rest van mijn leven" Fijn dat je je bij ons aansluit en alvast veel succes bij de gyn. Liefs
@Daphne 81: Ik hoop voor jou dat je het nooit mee hoeft te maken. Wat mij wel echt het meest heeft geholpen zijn mij 3 meiden, dus voor G89 is dat heel anders, misschien wel heftiger, al kan je verdiet niet vergelijken. Begint jouw fertiliteits arts ook met een K...? Misschien treffen we elkaar nog wel eens. Wat heb je tot nu toe geprobeerd om af te vallen? Ik zelf heb het nooit geprobeerd, maar verschillende dames om me heen halen de beste resultaten uit een combinatie van begeleid sporten en gezond eten. (is trouwens goed om alvast aan te wennen voor als je straks zwanger bent....)
Ja, dan hebben we denk ik dezelfde arts, haar voornaam begint met een N! Ik ben nu zelf begonnen met afvallen, ze raadde me wel begeleid sporten/afvallen aan, maar omdat ik dit jaar al met rugklachten bij de fysio heb gelopen, krijg ik bijna geen bezoeken meer vergoed. Ik merk wel dat ik nu serieuzer aan het afvallen ben, dan eerdere keren. Ik weet nu waar ik het voor doe en dat is tot nu toe een heel goede stimulans! Ik wil ook meer gaan bewegen, fietsen bijvoorbeeld. Ook zou ik wel willen gaan zwemmen, maar ik heb helaas niemand die mee wil...
G89: Heel veel succes in de MMM! Ik hoop dat je snel zwanger zult zijn van een kleine!! Het lijkt me vreselijk om een miskraam door te moeten maken.. Zeker na al zolang proberen... Ik heb 22 juni mijn intake gesprek bij de arts! Lopen we gelijk op!
Ik wil me ook graag aansluiten bij jullie!!! We zijn september gestopt met de pil, en sindsdien nog niet zelf ongi geweest... wel 2x opgewekt, met maar 1x resultaat (1dag). En al een paar x wezen bloedprikken..... Ook al 2x een inwendige echo gehad.... Nu mag 10 juni manlief zijn zwemmers inleveren om te kijken of hij goed vruchtbaar is, zodat ze bij mij verder kunnen gaan om het op te wekken.... afhankelijk van de uitslagen, heb info meegekregen over ovulatie inductie (hormoonpillen/spuiten) en iui...... De uitslag van alles krijgen we 14 juni!!!!!