Beste mama's Mag een baby van bijna 4 maanden naast borstvoeding ook water drinken?! Zoals vandaag is het zo heet en dan lijkt het net of hij heel dorstig is, mag hij een paar slokjes zo nu en dan? Ik weet dus echt niet of dat gewoon kan en hoeveel. Wil hem ook pas met 6maanden gaan bijvoeden, dus tot die tijd alleen maar mama's melk. Ik geef btw volledig borstvoeding op verzoek. Alvast erg bedankt voor het antwoorden. Groetjes wolkjuh
Hoi! Ik zou het niet doen. Het is niet nodig, want als het warm weer is dan zal je merken dat je kindje meer zal gaan drinken bij jou. Ook water is bijvoeding en het zou dan zonde zijn om het beschermende laagje wat borstvoeding in de darmen maakt af te breken met water. Wanneer je twijfelt of je kindje voldoende vocht binnen krijgt, kan je haar natuurlijk altijd een keertje extra aanleggen. Veel succes. Groetjes Mariska
Mijn zoontje kreeg toen wel af en toe een beetje water te drinken. Vooral als ik er niet bij was ofzo of als het op dat moment niet goed uitkwam om hem aan te leggen. Ik gaf niet volledig op verzoek dus dan is het ook anders. Ik had ook heel snel dat ik teveel melk had dus extra aanleggen was dan niet zo prettig.
je voeding bevat op warme dagen meer water, is niet nodig dus! aan de andere kant zal water niet veel kwaad kunnen denk ik, maar ik zou het niet doen.
het wordt afgeraden omdat je kindje er vol van raakt maar er geen voedingsstoffen inzitten. Als het echt warm is, gewoon wat vaker aanleggen en zelf ook genoeg drinken is wat ik heb begrepen
Mijn zoontje regelt dit al prima zelf, hij wil op dagen als vandaag gewoon wat vaker drinken drinkt nu ook wat langer. Water bijgeven is natuurlijk minder goed voor je productie en idd doet het de beschermlaag van BV in de darmpjes niet goed. Ik denk niet dat het nodig is, zenne.
Is niet nodig hoor, tot een jaar is borstvoeding alleen sowieso voldoende. Op warme dagen past de samenstelling van de melk zich aan zodat je kindje (wanneer je voedt op verzoek) genoeg vocht binnenkrijgt.