wie heeft er onlangs nog gevlogen; info vloeistoffen

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door toerist18, 16 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. toerist18

    toerist18 VIP lid

    23 okt 2005
    8.317
    1
    0
    ik maak babymutsjes met naam
    Nederland
    Op de site van schiphol staat dat je vloeistoffen (shampoo creme's enz) per artikel 100ml mee moet nemen en in de handbagage moet doen.
    Maar dan heb ik zo wel veel handbagage, deo zonnecreme.
    Waar laat ik dan m'n gewone handbagage?
    Wie heeft er onlangs gevlogen, en was dat bij jullie ook zo?


    http://www.transavia.com/hv/main/servic ... eidsregels
     
  2. Marni

    Marni Bekend lid

    26 apr 2007
    770
    17
    18
    die hoeveelheid geldt alleen als je het in je handbagage meeneemt, in je koffer mag je de gewone hoeveelheden mee.
     
  3. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.068
    3.862
    113
    Ja, die 100 ml per verpakking en max. 1 liter totaal is voor handbaggage, de rest kun je gewoon in je koffer doen, zoveel je wilt.
    Verder werkt het ook niet helemaal vlekkeloos. Ik hoorde al van iemand die een weekend weg ging en alleen een weekendtas bij zich had, vergeten was dat die regel geldt. Moest ze alles eruithalen (shampoo, badschuim, deo etc.) en dat zelf daarna weggooien. Maar niemand die oplet of je het weggooit, dus ze had gewoon alles weer terug gestopt in haar tas en geen haan die er naar kraait.
     
  4. pim

    pim Fanatiek lid

    22 sep 2005
    3.970
    0
    36
    Nijmegen
    In je bagage mag je zoveel vloeistoffen meenemen als je wilt. In je handbagage max 1 liter per 100 ml. verpakt.

    Pim
     
  5. toerist18

    toerist18 VIP lid

    23 okt 2005
    8.317
    1
    0
    ik maak babymutsjes met naam
    Nederland
    Oh ok dus gewoon alles in de koffer stoppen?
    Vond het ook al een vage regel.
    Dan geld de handbagage vloeistof dus bv pakjes melk enz.
    Gelukkig...
     
  6. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    13 jul 2005
    15.340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    En moet het dan ook niet in een speciaal bestemd zakje daarvoor? In ieder geval een doorzichtig zakje.

    Kwebbel
     
  7. Babs1977

    Babs1977 Bekend lid

    14 mei 2007
    646
    0
    0
    Heerlen
    Hoe zit dat dan met babyvoeding? Ik neem een thermoskannetje heet water mee en een klein flesje met wat Olvarit drinken. Vanwege het opstijgen en landen. Mag dit dan niet?
     
  8. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.068
    3.862
    113
  9. tijdje terug hadden wij deo's etc in de handbagage. het waren kleine flessen maar te groot dan toegestaan was. alles word gewoon weggekeild. we moesten alles nieuw kopen. had er helemaal niet bij nagedacht.

    babyspulletjes en medicijnen gelden andere regels voor.
     

Deel Deze Pagina