Ik denk ook dat ze niet meer samen zijn (Niet meer trouwuh jonguh).... Ben ook wel benieuwd of de andere nog wel samen zijn? Sebastiaan en Leonie Angelo en Dirk
Wat een flauw klein kind, die Sabrina om dat zo online te zetten Zegt ook wat over haar. Maar ja, ik had eigenlijk niet anders verwacht.. Ik wil ook wel weten of de rest nog allemaal samen zijn, ik vond alleen Dirk niet zo leuk bij Angelo.
Niet echt netjes om het zo wereldkundig te maken nee.... Ik vond dat Joey tijdens de uitzending van gisteren ook behoorlijk te kakken werd gezet door "zijn" meiden... Ik kan van de andere nog niet veel vinden, maar ze hebben natuurlijk tot gisteren allemaal hun mond moeten houden over hoe het nu gaat? (neem ik aan tenminste)
Ik denk dat Angelo ook weer vrijgezel is, dit is zijn "omschrijving" op twitter: Single sexii free to flirt wanne be in love don't wanne get hurt! I try to be an Angel, but i just can't find my wings!!! Where my BB is offcourse!!!
Volgens mij waren bij alle mannen de ''afvallers'' aanwezig in de zaal... alleen heb ik Stéphanie bij Sebastiaan gemist... of lag dat aan mij?