Ja, en die vader van Jesper Die zegt al vanaf het begin dat hij "zwarten" niet leuk vind Hun uitstraling niet, niks Dat hij dat denkt oké, maar ga dat niet op tv verkondigen En nu in de promo voor volgende week scheld Jeffrey weer iemand uit voor teringwijf Vind het trouwens wel knap dat er een moslim homo jongen meedoet aan het programma ook al ligt het voor zijn geloof gevoelig, erg knap
Vind het echt een hilarisch programma. Wat een types zeg maar goed daar worden ze natuurlijk ook op uitgezocht. Erg fout maar heerlijk om naar te kijken
En dan had je hem (Jeffrey) in de 1e aflevering moeten zien.... Zweten, verlegen en kon ie niet uit zijn woorden komen... en nu zo'n grote bek! En wat zal hij te verbergen hebben? Dat ie zo boos worst dat dat meisje naar zijn verleden vraagt!
volgens mij is dat het type die zich nog steeds uitsloofd voor zijn vriendjes. erg vermoeiend. grote bek, rare dingen doen en overal scheld woorden gebruiken. ik kan me niet voorstellen dat iemand daar opvalt
Ik heb laatst een stuk gezien, ik was aan het voeden en de afstandsbediening lag op tafel...echt kansloos gewoon. Niet iets om nog een keer te gaan zitten kijken. Maar snap precies waarom ze meedoen met zo'n programma. Dat is me volkomen duidelijk geworden in die 20 minuten.
Wat een geweldig programma... En wat een stumperds. Ik vind Angelo wel grappig met zijn hysterische gedrag. De rest, te kansloos voor woorden
Wij hebben het gister ook gekeken en ik vond het echt hilarisch! echt waar, wat een kansloze mensen haha..
Heb even de volledige Betekenis van het woord kk aangepast naar kk. Schrokken wat mensen van en dit staar netter .
Dat mens ziet er zo ongezond uit die moeder! Die autist . Wat een verstoorde relatie hebben die moeders toch met hun zoon.
Nou, volgens mij is dat niet heel goed gelukt, want die arme jongen is goed beschadigd als ik dat zo zie, pffff....
Ik heb dr nog niet een keer zien lachen. Ik gok dat dr man is overleden. Wat natuurlijk afschuwelijk is maar geen "excuus" om je kind zo te behandelen. Al "snap" ik wel dat dat soort verdriet gauw omslaat in extreem gedrag.