Bedoel je dat stuk als ze op het strand lopen? Ik had hem in het water gegooid!!! Dat zeg je toch niet tegen iemand die die lelijke kop van je leuk vind, met je maffe hobby's en moeder die iedereen het leven vanaf dag 1 onmogelijk maakt! Nou heb ik het idee dat zijn moeder mogelijk autisme heeft. Niet dat erg is hoor, want als het werkelijk zo is dan kan die vrouw daar natuurlijk niks aan doen. Maar dat zou wel een hoop verklaren aan zijn moeder.
Ik hoop dat Sebastiaan voor Leonie gaat.Stefanie past totaal niet bij hem,en ik geloof ook echt niet dat ze hem zo leuk vind!Leonie past compleet bij hem!
En toch denk ik dat het met leonie uiteindelijk fout zou lopen... Ze komt Iig in de serie maar bezitterig en jaloers over!! Maar Mss is dat gemaakt , je weet nooit met tv!! Maar no Way dat ik die vrouw als schoonmoeder wilde nog niet voor een miljoen haha
Ik volg het ook en wat vind ik die moeder van Sebastian irritant. Er lijkt geen lachje af te kunnen bij dat mens. Natuurlijk is het erg wat ze meegemaakt heeft maar ze kan ook proberen haar andere zoon wel een leuk geven te gunnen.
Oh my je zag gewoon zn geval vol in beeld, voor schut toch haha Bij jeffrey weet ik echt niet wie hij kiest denk toch niet sabrina Denk dat sebastiaan niet voor leonie gaat Joey was duidelijk Angelo voor abdel (hoe lullig voor dirk) En jesper gaat denk toch voor zn bubbelbad maatje, moet nu wel he
Jek wat is die sebastiaan een griezel trouwens, en die moeder!! Zit die aan de chrystal meth ofzo? (Sorrie weet ook wel dat ze daar niets aan kunnen doen) (tenzij die moeder echt aan dat spul zit,wat me niet zou verbazen)
Meiden, de serie is geacteerd! Zoals zoveel programma's op dit moment. Allemaal net alsof real life, maar dan met script. 'achter gesloten deuren', 'The young ones'. Zoek maar op!