Ik baal zo erg. Mijn dochtertje heeft van mijn moeder een super mooi wit shirtje gekregen. Alleen nu heeft ze er wat eten opgespuugd, ik krijg het er gewoon niet uit. Heeft iemand een tip hoe ik die vervelende vlek eruit kan krijgen? Wat ik baal echt heel erg nu Alvast bedankt.
Groene zeep doet wonderen. Insmeren met groene zeep, in laten trekken (ik doe soms wel een dag of langer) en in de wasmachine.
Insmeren met vanish vloeibaar, 24u laten weken in een emmertje water en dan in de wasmachine. Ik krijg ALLE vlekken zo overal uit, ook fijnwas op 30 graden!
Wat voor vlek is het? Biotex of vanish doen soms wonderen. Rode vlekken van tomaat wil er nog wel eens uitgaan door het shirt nat in de zon de leggen.
Ik doe het ook altijd even een paar uur (geen 24 uur eigenlijk) in de vanish laten weken... Dan in de wasmachine met gewoon wasmiddel en een beetje vanisch erbij en dan is het zo schoon!
even een trucje voor vlekken waar je direct bij kan. kleding uit en warm water erop met 2 of 3 pompjes gewone handzeep en boenen met je handen en shirtje tegen elkaar aan. Werkt eigenlijk met alles. verder biotex, inlaten weken ook even wrijven met stof over stof
Ik probeer bij witte kleding en hard nekkige vlekken altijd eerst vloeibare ossegal zeep.Als dit dan niet werkt dan pak ik een oude doek en daar doe ik een beetje chloor op en dan tip ik de vlek op het witte kleding stuk aan en meteen in de wasmachine.
als het een wit shirtje is doe ik chloor op de vlek uurtje intrekken en wassen, zo is alles hier hagelwit
oranje potje.. ehh nu iets tegen vlekken erop goed in laten weken en dan min., 60 graden wassen. ik hoop voor je dat je het nog redt...
Succes ermee...Rode zooi uit lichte kleren is mij nog nooit gelukt enneuh een tip. (doe ik iig met warm weer wel) Tijdens het eten, t-shirt uit en een slab om. Liever voorkomen dan genezen.
Potje pasta: tomatensaus.. Dus even nat maken, en een (half) dagje in de zon leggen. Serieus, de zon breekt de rode kleurstof af.. Hoe goedkoop kun je het krijgen
Idd die nieuwe vlekkenmiddeltjes van Ariel zijn echt super! Ik had een labeldoekje van snoozebaby gehad. Deze was van mijn nichtje geweest en er zaten vlekken (wortel/tomaten) op die mijn schoonzus er niet uit had kunnen krijgen. De vlekken zaten er dus al heel lang in. Ik heb het doekje in een emmertje met vlekkenpoeder van Ariel in de week gezet en het doekje zag er na een half uur al uit als nieuw!