Tja... De aller aller aller aller aller liefste is gewoon beautevil... Mijn lieve vriendin, steun en toeverlaat, mijn klaagmuur, steunpilaar, lolbroek, vreetmaatje.. Iets wat ik nooit meer had verwacht bleek een blok achter mij te wonen.. Een hartsvriendin.. En natuurlijk lieve en creatieve edelweiss, marnat die echt ontzettend sterk is en altijd een lief woord over heeft voor iedereen en Twoboys die echt een super lieve sterke vrouw is.. Blij om te zien dat ons Franse vrouwtje weer terug is
Aaah zie dat ik ook een aantal keer voorbij kom haha, toch leuk! Ik ga ook even over een lijstje denken.
Wow.... genoemd in de openingspost nog wel Ik vind jullie allemaal heel lief. Met de een kan ik beter door 1 deur dan met de ander, maar gelukkig hoeft dat ook niet Hoop hier nog heel veel jaartjes te blijven plakken!!
Jeej, tof ! Ik word best vaak genoemd En ik ben nog niet eens 'jaaaaren' lid Nou ja, wat niet is; gaat nog komen. Whahaha.