Wie voelt er ook bijna niets

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Binky, 6 mei 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. peetje24

    peetje24 Fanatiek lid

    3 feb 2007
    3.355
    0
    0
    docente
    ik had de eerste 7 a 8 weken nergens last van, niet eens pijnlijke borsten. Ik begon me al af te vragen of dit wel goed was. Tot ik in week 8 kwam, van de ene op de andere dag kon ik niets meer eten, de hele dag tegen het misselijke aan. Ik viel zelfs af. Ik kon alleen maar slapen, zo moe was ik, ik dacht echt op mijn werk in slaap te kunnen vallen (ik geef les kun je nagaan)

    Echt toen ik dacht dat ik het helemaal gehad had, was het in week 11 van de ene op de andere dag over. ik kon weer eten en weer op normale tijden naar bed!

    dus maak je niet meteen zorgen, ik kreeg pas last vanaf week 8
     
  2. julie123

    julie123 Actief lid

    2 okt 2006
    323
    0
    0
    ik heb nergens last van gehad, nog geen dag misselijk, niks niks niks...
    het enige wat ik tot nu toe heb gehad en das vorige week begonnen is af en toe een bloedneus...dus ikke blij! zou niet graag ziek zijn...wie wel he?

    groetjessss
     
  3. woezeltje

    woezeltje Fanatiek lid

    2 mrt 2007
    1.623
    0
    0
    @kimmies:zullen we maar gewoon duimen dat de eerste echo een kloppend hartje te zien is?
    we gaan er voor ;)
     
  4. kelly20

    kelly20 Lid

    2 mrt 2007
    8
    0
    0
    tiel
    nou ik ben 14 weken en 5 dagen..en heb ook helemaal nergens last van..had alleen tot week 11 last van me borsten, maar dat is nu ook helemaal weg..ben niet misselijk geweest, en verder ook geen veranderingen..dus heb egt 'geluk'!
     
  5. lindavg

    lindavg Fanatiek lid

    25 feb 2007
    1.458
    0
    0
    Verkoopster in speelgoedwinkel
    Hoogvliet
    Ook ik heb nergens last van.
    Vroeg aan de verloskundige van de week of ik echt wel nog zwanger was.
    En ja hoor hartje klopte als een gek..
    Ze zei dat ik gewoon mazzel had dat ik niks voelde en nergens echt last van had.
     
  6. Citroentje

    Citroentje VIP lid

    7 apr 2007
    5.556
    0
    0
    Hallo meiden,

    Ook ik ben een van de gelukkigen die eigenlijk nergens last van heeft. Af en toe rol ik om 21 uur m'n bed in en heb ik wat last van krampen in m'n onderbuik maar dat ik nu kan zeggen wat een kwaaltjes...........nee hoor!
    Geniet ervan!
    Liefs Citroentje
     

Deel Deze Pagina