Ik zoek me een ongeluk naar bruidsschoenen.. In de winkels zelf hebben ze niet veel of het is echt wit.. In bruidswinkels vind ik ze te duur.. En er komt nog bij dat ik een brede voet heb en ook geen puntschoenen kan dragen. Ik zoek dus iets dat geschikt is voor een brede voet, iets wat bij de tenen ook wat breder is en wat ivoorkleurig is en ook niet super duur (liefst max 50 euro) en een niet al te hoge hak (en dan ook nog een wat bredere hak want met van die naaldhakken kan ik niet op de keien lopen ) Wie heeft er tips? Op mp ook al gekeken en een keer wat gekocht maar dat bleek niet de kleur te zijn wat erbij stond..
Mijn schoenmaat is trouwens 38 maar de schoen moet wel aan wat eisen voldoen.. Het mag voorin niet te smal zijn
LightInTheBox - Global Online Shopping for Dresses, Home & Garden, Electronics, Wedding Apparel Daar heb ik die van mij vandaan. Gewoon trouwschoenen, maar dan goedkoper.
Ik heb maat 38 en zijn breed van voren. Ik weet niet of je die eventueel over zou willen nemen? Ik wil vanmiddag wel even een foto maken als je geinteresseerd bent.
ik heb ze 2jr terug gekocht bij van haren, medical is geloof ik het merk, mooie lage schoenen, instappers. open tenen. (ik heb alleen maat 40,5) ze waren iets van 25 a 30 euro
Wedding Shoes and Bridal Shoes at Elegant Steps Ik heb hier mijn avondschoenen gekocht voor 30.00 Deze waren in de uitverkoop. Was er heel tevreden over. Kan ze ook makkelijk retour sturen. alle formulieren zitten erbij.
Wedding shoes, veils & headdresses - The 2012 Wedding Collection from Rainbow Club en inderdaad bij Light in the box