Wie was overtuigd dat ze ongi ging worden?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Tacha1987, 24 apr 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. roshi

    roshi VIP lid

    8 mei 2006
    6.706
    0
    0
    directie secateresse
    den haag
    Me too!

    We hadden ons voorgenomen om na mijn ongi naar de dokter te gaan ivm 1 jaar bezig… gelukkig was dit niet nodig. Ik heb de zaterdag voor ik een positest had alles nog gegeten en gedronken wat eigenlijk niet “mocht” dus ik had echt geen idee ;)
     
  2. z0nnetje

    z0nnetje Lid

    31 mrt 2008
    23
    0
    0
    Hier nog één die 1 dag voor nod al weer zat te huilen ivm ongigevoel.
    En kijk, zijn nu al weer op de helft :D
     
  3. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Bij m'n eerste zwangerschap was ik er 2 weken lang (van 1 week voor NOD tot 1 week na NOD) van overtuigd dat ik ongesteld zou worden. Heb toen 2 weken behoorlijk heftige ongi-krampen gehad. Uit deze zwangerschap is een prachtige dochter geboren.

    Bij deze zwangerschap heb ik wat dat betreft nergens last gehad.
     
  4. Noor28

    Noor28 Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.801
    0
    0
    verpleegkundige
    Nieuw Vennep
    Ik ook,
    had steeds buikpijn, het gevoel dat mijn menstruatie eraan zat te komen, maar niet doorzette.
    Was wel wat later dan anders, maar had zo het gevoel dat ik ongesteld zou worden! (Was overigens wel voordat ik mijn NOD had al 's morgens vroeg een keer bijna aan het braken in de bosjes... :( Maar had nóg geen flauw vermoeden...)
    Uiteindelijk waren het er zelfs twee!
     
  5. peetjuh

    peetjuh Lid

    11 sep 2007
    92
    0
    0
    hier nog eentje ik dacht ook echt dat ik ongie zou worden en dacht dat ik een buikgriepje hadomdat ik de hele tijd kramp had, nou lekker lang buikgriepje haha
     

Deel Deze Pagina