Goedemorgen dames, sinds vannacht hoor ik ineens mijn eigen hartslag in mijn rechteroor, heb er de hele nacht last van gehad eigenlijk, hoor het nu nog steeds. Iemand een idee wat dit is? En heeft dit met mijn zwangerschap te maken?
Je kan je hartslag horen door een te hoge bloeddruk. Je zou ook last kunnen hebben van vastzittende spieren in je nek, die kunnen dat ook veroorzaken. Bij alles blijft, kan maar alleen een dokter of verloskundige kan daar uitsluitsel in geven!
Als je verkouden bent kan het ook komen door vocht achter 't trommelvlies, dan is neusspray de oplossing.
Door de zwangerschap kan het zeker komen, idd bloeddruk of de buis van Eustatius zit vol. Bij de volgende controle aangeven.
Of mee leren leven. Ik heb het al jaaaaaren. Val er heerlijk op in slaap Maar.. ik heb dan ook de hele dag ruis in mn oor, komt door chronische oorontsteking. Gaat helaas bij mij nooit meer over..
Niet verkouden naar mijn weten, en woensdag was mijn bloeddruk nog goed, zal het nog wel even aankijken hopelijk gaat het snel over.
Ik heb het ook maar val er niet lekker op in slaap, het maakt me juist bezorgd en bang (wat het natuurlijk erger maakt). Heb 't sinds een paar maanden, dus ik zal moeten wennen en ben nog bezig met het medische traject. (wil dingen wel laten uitsluiten anders heb ik geen rust). Het ruizen heb ik ook de hele dag. Volgens mij hoor ik mijn bloedruis door mijn hoofd razen.
vaak oorontsteking gehad? Ik heb een veteranen oor.. (2 eigenlijk) heel veel littekens op mn trommelvliezen, vandaar dat ik dat hoor. T enige wat ze kunnen bieden is psychische hulp.. is bij mij in ieder geval niks aan te doen..