Ik heb al een paar keer jullie mening gevraagd hier, maar ik ben er nog steeds niet uit. Nu vind ik Celina ook heel erg mooi. wat vinden jullie daarvan? ik woon in het buitenland dus het moet een naam zijn die toch mooi is en makkelijk uit te spreken is.
Zijn er nog meer namen waar we uit kunnen 'kiezen'?? Celina klinkt goed, was wel benieuwd naar de andere namen waar je over na loopt te denken..
Hoi, vind de naam opzich wel mooi maar houd niet zo van namen die eindigen op een a, net als Liza wordt dan al gauw bij roepen Lizaaaaaaaaaaaaaaaa en dat vind ik irritant klinken ofzo. Zou dan eerder kiezen voor Celine. Maar Celina zeker ook mooi, dus gewoon lekker kiezen wat je zelf het mooiste vindt.
Ik vind het geopperde Celine mooier dan Celina. Ben ook niet zo dol op namen die eindigen op een 'a'. Vind wel de schrijfwijze voor beiden met een C veel mooier dan met een S.
Ik hou persoonlijk niet van namen die eindigen op een 'a'. Dan krijg je vaak: Celinaaaaaaa, Lisaaaaaaa, Jessicaaaaaa eeeeeeeten!! Als je de naam mooi vindt, dan kan Celine ook, dan heb je die a niet aan het eind.
Celina, Selina, Celine, Seline.....ik vind het mooie namen. Mijn voorkeur gaat uit naar Celine, omdat ik die naam ken. Ik denk dat je aan Celina even moet wennen. Nu ik het een paar keer heb gelezen vind ik het wel mooi! Mensen moeten vaak wennen aan een naam. Hij is in ieder geval apart (in positieve zin) en toch makkelijk uit te spreken. Ik vind een a aan het einde niet storend. Succes!!!