Wie weet hoe dit zit?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Nieuwbie, 13 jul 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nieuwbie

    Nieuwbie Actief lid

    18 jan 2022
    106
    52
    28
    Vrouw
    Dag allemaal,

    aankomende zondag is mijn nod zeg maar, nu heb ik gister ochtend een test gedaan van de Kruidvat omdat ik voor de zoveelste keer toch niet kon wachten. Ik dacht binnen de tijd een extreme tuurstreepje te zien en heb hem gewoon bewaard. Ik zie daar dus na opdroging ook een roze streepje op. Ook best wazig maar wel roze. Op internet lees ik dat een indroogstreep niet roze is. Klopt dit?

    ik neem de uitslag niet geheel serieus en wou even experimenteren dus vanochtend opnieuw getest met de Kruidvat test. Met de tweede ochtend urine om het zo even te zeggen. Dit was gewoon negatief en toen ik hem heb laten opdrogen was die ook helemaal wit.

    Wat is jullie bevinding?
     
  2. 1991Mamavanvier

    1991Mamavanvier Fanatiek lid

    1 apr 2020
    1.689
    1.293
    113
    Vrouw
    een indroogstreep kan naar mijn mening zeker wel roze kleuren. Zelf vaak genoeg mee gemaakt, helaas.
     
    Nieuwbie vindt dit leuk.
  3. Dutchgirl1991

    Dutchgirl1991 Fanatiek lid

    4 jun 2021
    1.566
    1.499
    113
    Vrouw
    Zoals hier boven reeds gezegd, is het ook mijn ervaring dat een indroogstreep roze kan zijn. Helaas...
     
    Nieuwbie vindt dit leuk.
  4. Nieuwbie

    Nieuwbie Actief lid

    18 jan 2022
    106
    52
    28
    Vrouw
    Bedankt voor jullie reactie! Heb inderdaad veel verschillende verhalen gelezen. Ik ga sowieso nergens van uit. Ook omdat het gewoon niet betrouwbaar is
     

Deel Deze Pagina