Ik heb vorig jaar een keer progesteron laten prikken. Die was 20,5. Mijn arts vond dit goed en zegt dat ze toen ook op de echo zagen dat ik een goede eisprong had. Op internet lees ik veel verhalen dat dit behoorlijk laag is. Het is maar 1x geprikt. Laatst heb ik het nog een keer gevraagd aan mijn arts en ze zei weer dat het gewoon prima was. Ik heb 27 Juli weer een afspraak en dan ga ik het weer bespreken. Ga sws ook aangeven dat ik het toch weer wil laten prikken. Wat zijn jullie ervaringen?
20 is oke om zwanger mee te worden. Voor de zekerheid nog 1 ronde via je huisarts laten prikken op dag 7 na je ei. Ik had ook altijd 20-25 en werd gewoon binnen 1-2 rondes zwanger. Utrogestan kan ook geen kwaad om wel erbij te nemen.
Als je zeker weet dat je ei dan ook is gesprongen 1-2dg na de posi test dan geeft dat goed beeld idd.
Toen hebben ze dat idd ook gevolgd met echo's dus was toen zeker. Ga nu ook vragen of ze weer een keer willen volgen met echo's omdat ik opeens ook op cd10 al positieve ovulatietesten heb.