Ik heb met kerst een super mooi cadeau gehad van mijn man, 2 ringen, 1 met roze steen met de naam van onze dochter er in gegraveerd en 1 met licht blauwe steen met de naam van onze zoon er in gegraveerd. Ik wil ook iets voor mijn man kopen, maar wat? Hij draagt geen sieraden, behalve zijn trouwring en horloge. Ik wil hem toch geven, liefst iets van onze kindjes, maar wat? Hebben jullie leuke ideeen?
kan je niet een horloge kopen en daar de namen van je kindjes in laten graveren? Natuurlijk kunnen je kindjes ook zelf iets moois maken, zoals vingerverf of canvas of zo?!
Ik koop voor mijn Lief vaak kadootjes op kadopagina.nl Daar staan echt hele leuke dingen op, in verschillende prijsklassen. Je kunt bijvoorbeeld romantisch dineren, of een overnachting op een bijzondere plaats, maar ook een helikoptervlucht of zelf een vliegtuig besturen. Dat heb ik mijn Lief eens gegeven en die vond dat helemaal geweldig! Ze hebben echt hele leuke dingen, dus ik zou daar eens kijken! www.kadopagina.nl
Dank je wel! Kadopagina ga ik eens kijken. Horloge heeft hij net nieuw gekocht. Iets van de kindjes is wel leuk maar dat krijgt hij vaker, dus dat vind ik niet zo speciaal voor nu. Ik vind het moeilijk!
Heeft hij een kantoor baan? Ik heb voor de eerste vaderdag voor mijn man namens onze dochter dit laten maken; H74 :: Uw foto 2D of 3D in kristal glas, spiegels, sieraad, porselein of canvasdoek En dan met een foto van haar en een leuke tekst. Hij vond het erg leuk om te krijgen en is er nog steeds erg blij mee.
Als hij wel bereid is om een ketting te dragen, misschien een ketting met de eerste letters van jullie kindjes.. Anders een digitaal fotolijstje met foto's van jullie speciale momenten van het gezin.. Ehm.. zoals al eerder gezegd, misschien iets maken met je kindjes voor papa? Ik weet niet wat voor werk hij doet, misschien iets leuks maken voor op zijn werk. Zodat hij altijd aan hun kan denken Succes! Liefs, Sill