Hoi meiden! Ook ik ben had me zo voorgenomen om mezelf niet gek te maken en een test pas te geloven als er echt een dikke streep staat. Maar dan staat er weer iets raars en begin je toch weer te twijfelen... je kent het wel... Nou, het verhaal is zo; ik ben in november gestopt met de pil want we gaan voor onze tweede! Heel leuk alleen ben ik nog steeds niet ongesteld geworden. Ben naar de dokter geweest en die zei dat dat heel normaal is maar dat ik wel zo nu en dan een test moet doen want je kan dan al wel zwanger worden (wist ik niet). Nu voel ik me al een week ofzo raar. Zere borsten, pijnlijke rug, steken enzo. Dus ik dacht ik doe eens een testje. En nu staat er dit!? Ik weet niet of jullie het goed kunnen ziet maar er staan een paar stipjes. Het is geen indroog lijntje want het stond er al binnen een minuut alleen bleef het bij die stipjes... Heeft iemand dit eerder meegemaakt? en zo ja wat betekend dit? Ik weet dus niet of ik vroeg of laat ben met testen en dat maakt het zo frustrerend! Hoor graag van jullie! Liefs!
Ik zie heeeel vaag iets. Zou er over 2 dagen nog even een nieuwe test tegenaan gooien. Als je zwanger bent zou de streep dan duidelijker moeten zijn! Ik duim voor je!
Dank je wel dat jullie zo snel reageren! Ja, ik probeer het gewoon over een paar dagen nog eens (als ik het zo lang uit hou...) Het blijft frustrerend he van die rare testen. liefs
Ja , die stipjes had ik ook bij de kv test ........ alleen was ik die ronde echt niet zwanger sorry !!
Hoi AstridDi, Ook dit is fijn om te horen want anders ga ik de hele tijd tegen mezelf zeggen dat het wel zo is en dan ben ik nog meer teleurgesteld als er over een paar dagen weer helemaal niets te zien is. Volgende keer gebruik ik in ieder geval een andere test. Gefeliciteerd trouwens!
Ze zeggen dat een test met een +je pas als positief gezien mag worden als beide streepjes even breed zijn dus ik denk helaas ook dat hij negatief is. Liefs mij
Zooo herkenbaar!! Ik heb vorige week precies hetzelfde gehad met die test. Stipjes en vaag pennestreepje.. Is het de CB+?? Ik zat ook in twijfel omdat er een dun pennestreepje en stipjes stonden en er een soort +je ontstond.. Toen omdat ik er gek van werd nog een Kv 2v5 euro gedaan en die waren beiden negatief.. Kan natuurlijk niet voor jou spreken maar ik denk dat ie negatief is.. Hier op het forum lees ik eigenlijk altijd dikke gekleurde streep is posi en rare dunne lijntjes/stipjes negatief. Hoop voor je dat je snel posi test. Succes hoor. Duimen draaien hier.