iets om te doen met Luc? Het liefst iets wat lekker buiten is. het is heerlijk weer, maar ik weet echt niets!Ja wandelen etc maar dat heeft ie snel gezien.Dierentuinen zijn allemaal ver weg of dicht, Kinderboerderij zijn we al 4 weken achter elkaar geweest, Ballorig is ie vorige week al geweest.. Wie weet iets leuks, omgeving Flevoland/noordoostpolder. Luc is 2,5.
is het niet leuk om een soort simpele speurtocht uit te zetten ? pijlen neerzetten die hij moet volgen (lopens of op een fietsje), om uiteindelijk ergens uit te komen waar je lekker even kan zitten om iets lekkers te eten ? Hier vind de oudste het helemaal geweldig om de weg te wijzen en iets "uit te zoeken".
is leuk ja, alleen komt ie daar bijna elke week al en die hier in de buurt is alleen tussen 4 en 5 open
wie weet btw ho dat soort "museum" heet waar je van alles kan leren over hoe dingen werken, en dat je zelf dingen kan doen etc?
ik zat te kijken bij het Ecodrome... Is iemand daar wel es geweest? Kan je met kano's een moerasexpeditie doen en door de ijstijd heen etc
Solly, had ik overheen gekeken. En ik weet niet of daar ook iets is zoals een sprookjespark alá Efteling...
Hier ook inspiratieloos! Ga zo denk ik maar of naar het hertenkamp of naar het strand... Twijfel, twijfel...
Welkom bij Doepark Nooterhof! | Landstede Dit is een heel leuk park in Zwolle, wel kleinschalig en niet heel spectaculair maar toch. Je kunt er allerlei leuke dingen doen en ontdekken. Ik zou zeggen kiek ff op de site
Er is een manege in Almere, net iets meer dan een kinderboerderij. Bezoekje bij opa en oma? Of iets in die richting? Het wordt tijd voor de zomer! Strand! Badjes, Picknicken!