Hey meiden, Ik vroeg me ff af, wie weten er allemaal dat jij en je partner bezig zijn voor een kleintje? Bij mij weet de moeder van m'n vriend het, en verder een goede vriendin uit 't zuiden van 't land, 2 vriendinnen in Polen en 'n goede vriend in Duitsland.. M'n ouders krijgen het pas te horen als ik zwanger ben (ze doen nu nog niks anders als zeggen dat ze het er nog lang niet aan toe hebben om opa en oma te worden, en zouden daarnaast nog wel es kunnen gaan preken over bepaalde dingen.. Studie, huis, 't feit dat m'n vriend en ik 7 maanden bij elkaar zijn en dat in hun ogen nog lang, maar dan ook LANG niet lang genoeg is om al aan kinderen te beginnen, blablabla.. :S) Wie weten er bij jullie van de kinderwens en wie nog absoluut niet?
Bij ons weet mijn beste vriendin het: that's it! Wij willen het echt voor iedereen een verrassing houden; niet makkelijk maar hopelijk is het vol te houden. Er zijn natuurlijk wel vrienden die vermoedens hebben maar zo lief zijn om er niet naar te vragen.
Best veel mensen weten dat we het willen en een paar weten dat we ermee bezig zijn.. mijn beste vriendinnen, en ik denk dat mijn oma het ook wel weet.. heb het niet echt gezegt maar wel tussen neus en lippen door..
Mijn beide schoonzusjes en hun partners weten het, maar dat komt omdat wij ouder zijn en zij afgelopen winter beide een kindje hebben gekregen dus wij kregen ook de vraag of wij een kindje wilden. Ook vindt ik het wel prettig om ze dingen te vragen hoe zij die hebben ervaren tijdens het zwanger worden. Eigenlijk wilden we dat niemand het zou weten, maar wij wisten het van hun ook.
Wij wilden het zelf eigenlijk ook niet vertellen, of in ieder geval niet aan een van de parental units! Maar ik ben achteraf best blij dat m'n vriend het tegen z'n mams heeft gezegd, want dan heb ik een beetje een ervarings deskundige bij als ik iets heb ofzo.. En vanuit m'n vriend zie ik het als een goed teken dat ie er helemaal zeker van is en dat we er voor gaan
We hebben nooit verzwegen dat we kinderen ooit wel zien zitten, maar dat we er nu voor gaan weet niemand en dit wou ik ook graag zou houden Al verwacht ik niet dat mijn ouders ernstig verbaasd gaan zijn als we ze vertellen dat we zwanger zijn (mocht het willen), maar ik denk dat als je een goede band met je ouders hebt ze dit toch wel aanvoelen. We hebben het alleen niet uitgesproken.
ik kon het ook allemaal niet voor me houden, dat we aan het oefenen waren, omdat we vorig jaar ook getrouwd zijn leek het wel vanzelfsprekend. en nu het allemaal mis is gegaan weet iedereen het en is de verrassing er aardig van af als het een bingo is...
Eh, wie niet... Hahaha. Nee, wij hebben besloten het gewoon tegen iedereen te zeggen dat wij bezig zijn. Zelfs mijn baas weet het (kan ook niet anders, want die ziet alles, omdat we samen in een klein kantoortje zitten), die heeft zelf nog jonge kinderen, dus die weet hoe het is. Nu krijgen we, nu we al langer bezig zijn en het niet zo snel wil lukken, tenminste ook geen lastige / pijnlijke vragen als "willen jullie geen kindje"? In plaats daarvan krijgen we medeleven. Mensen informeren nu wanneer wij voor verder onderzoek enzo gaan. Dat waardeer ik heel erg en mijn vriend ook.
Ik heb het tegen 2 collega's verteld en mn vriend tegen een goede vriend. Verder probeer ik zo goed mogelijk mn mond te houden zodat de verrassing des te groter is! Wel moeilijk dat schoonzus net zwanger is, maar ook leuk hoor!
1 goede vriendin wist dat we er afgelopen voorjaar voor zouden gaan. Toen ik zwanger was, wist zij het ook meteen. En toen heb ik het nog een hele goede vriendin verteld. Moest het kwijt! Haha! Daarna hebben we familie en hele goede vrienden op de hoogte gesteld van onze MA en curettage. Die weten nu dus ook dat we bezig zijn... Maar nu vind ik dat wel prettig! Komt dus puur door de situatie..
Bij ons weten veel vrienden het, mn zusje, onze ouders en mn oma...nou denk alleen mn collega's niet haha! Ik vind het leuk om erover te praten want ook veel vriendinnen die nu bezig zijn of al ervaring hebben. En wat de verrassing betreft...het is voor ons al een grote verrassing als het raak mag zijn...
Ik ben vorig jaar zomer getrouwd en heb altijd gezegd dat we graag kinderen willen als we getrouwd zijn, dus het zal geen verassing zijn als het zo ver is. wel hoor je al van verschillende collega's dat ze al denken dat het zo ver is... helaas dus niet... De familie weet het ook wel, maar in hoever we er mee bezig zijn... de details zeg maar.. die houden we toch liever even voor onszelf.
buiten onszelf weet m'n zus het (die was aan het vissen joh dus toen hebben we het maar verteld) en nu weet waarschijnlijk dus de hele familie het aangezien ze niets voor zich kan houden m'n ouders weten het denk ik ook wel, of ze vermoeden het in elk geval maar ze wachten allemaal gewoon rustig af en vragen verder niets. verder hebben we het niemand specifiek verteld maar ik denk dat de meeste het optelsommetje wel kunnen maken.
Ouders weten dat de kinderwens aanwezig is, maar niet dat we er nu al mee bezig zijn! Mn zusje weet het en 3 vriendinnen. En daar blijft het bij. De rest hoort het wel als we zwanger zijn