Poeh wat een verhaal..! Ik hoop dat je je pakketje snel krijgt, of dat je anders je geld terug krijgt. Ik wil wel even een statement maken dat niet iedereen op MP slecht is. Ik koop en verkoop veel op MP en heb nog nooit zoiets meegemaakt. In goed overleg met de koper/verkoper kom je vaak een heel eind. Doet natuurlijk niets af aan deze situatie, want dit is wel echt heel vervelend. En nog irritanter vind ik dat deze mensen een systeem als MP dus om zeep helpen. Ik hoop op een goede afloop!
Jeetje wat een verhaal. Pakket inmiddels gehad, vrees het niet. Een tip voor alle dames, voordat je geld overmaakt, kijk hoe lang iemand actief is op mp. Dat zegt al veel. Oplichters maken steeds een nieuw account aan. Ik heb veel gekocht en verkocht via mp en maar 1 keer opgelicht geweest. Dit was gelukkig maar 10 euro. Stom ik had niet gekeken hoe lang diegene actief was op mp, achteraf bleek dit maar 5 weken te zijn.
Helaas gaat dit lang niet altijd op... Ben zelf paar weken terug opgelicht door iemand die al 5 jaar lid was! Je kunt zelf je naam en woonplaats enz. veranderen bij mp en dan weet niemand meer wie je eerst was.
Ik snap nog steeds niet waarom zo'n grote site als Marktplaats geen regelingen heeft om dit soort geklooi te voorkomen. Dat heeft eBay toch heel wat beter gedaan met die reviews e.d. TS: Ik hoop dat je je pakketje snel ontvangt!!
Eefke, Ik hoop oprecht dat je nu op dit moment de kleertjes van het pakket aan het bekijken ben, toch vrees ik nog steeds het ergste. Blijf voor je duimen en hoop op toch een goede afloop.
update update update hihihi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mw stuurt net helemaal uitzich zelf een track and trace code!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( huh ze had het pakketje toch gister al door haar moeder laten versturen?????) ik kon het pakket pas na 8 uur vanavond traceren. er wordt dus iig wat op gestuurd maar of het kleding is of een partij rattegif moet nog blijken hahaha
Wow!! Zou het dan toch goedkomen? Nu hopen dat het een echte track&trace code is en niet eentje die ze ergens vandaan heeft getrokken om geloofwaardig over te komen...
Nou vanavond na 20 uur maar gauw proberen te traceren dat pakketje ben benieuwd hoop dat het goed komt !
Je hebt de track-trace altijd nodig icm je postcode... dus als ze een `fake/nummer´ heeft gemaild, dan zou dat vrij makkelijk moeten blijken.
Ben benieuwd.......wordt haar inderdaad te heet onder d'r voeten waarom verwijderd ze dan ineens haar advertenties? Ts......jullie hadden toch ergens gelezen dat ze een oplichtster was op het net?
Ja inderdaad. Met een T&T code kun je ook het aflever adres zien. Kan best zijn dat ze het al eerder had opgestuurd en dat haar moeder het bonnetje in haar tas had laten zitten of zo. Ik weet alleen niet of de gegevens van de verzender er ook op staan... volgens mij niet...
Bij mij stonden de vorige keer wel de gegevens van de persoon erbij die het had verzonden. Ook een pakket via mp. Ben nu wel benieuwd
Ik ben ook wel benieuwd! Ik heb net iig een fiets verkocht via mp, gelukkig gewoon in goed vertrouwen en hoop dat de kopers er blij mee zijn!
Ik ben nu ook wel heel benieuwd of ze nu dan toch dat pakket met kleding heeft opgestuurd!! en klopte de track en trace code??
UPDAAAAAAAAAATE!!! was heel die code alweer vergeten en ineens oja! pakket wordt morgen tussen 2 en 4 afgeleverd. er staat geen afzender verder bij. wat er inzit weet ik natuurlijk nog niet. hihihi. heb haar even gemaild en iig nog even mn excuus aangeboden dat ik haar voor oplichter heb uitgemaakt. ik had er gaddamme gewoon slecht van geslapen vannacht he!! ze stuurde meteen terug dat het geen probleem was en ............................ dat als ze de volgende keer weer es wat kleding had me zou mailen!!! ( hihihi) afijn eerst maar es kijken hoe dit gaat aflopen. dus hou dit topic in de gaten morgenmiddag tussen twee en vier.