Ik denk dat ik een beginnende slijmbeursontsteking heb in mijn schouder. Moet je zoiets nou koelen of extra warm houden?? DA
Slijmbeursontsteking schouder - Slijmbeursontsteking schouder vanuit fysiotherapeutisch perspectief Ik zou zeggen warm houden...warmte verhoogt de doorbloeding en versnelt de genezing. Koelen kan denk ik ook wel verlichting geven omdat het zwelling verminderd en daarmee pijn verminderd, echter zal dat effect stoppen zodra je stopt met koelen.
Warm houden dus. Ik was ook al aan t googlen, maar kon t niet vinden. Heb het koud dus iets warms vind ik niet erg
Bij een ontsteking is warmte olie op het vuur. Dus geen warmte als er een ontsteking zit en even naar de huisarts voor medicatie oid.
Oh dat meen je...mmm Weet niet zeker of het slijmbeurs is, maar denk t wel. (heb t eerder gehad) Heb nu nog wel kracht in mijn arm, maar het straalt al wel uit. Kijk morgen even hoe het gaat. (kon er vannacht niet op liggen)
Zeker geen prik laten zetten door je huisarts! Ze moeten heel secuur in de ontsteking prikken wil het helpen, als het al een ontsteking is. Even naar de fysiotherapeut, die kan je wrs wel intapen en smeren met Tantum en het slikken van ibuprofen helpt wat.
Koelen. Als het een slijmbeursontsteking is, is het wat gezwollen en warm. Ik heb altijd geleerd, dat je bij warmte juist moet koelen.
Dit! Je fysio masseert het los ( doet PIJN!!) en daarna krijg je oefeningen mee. Als je die trouw doet, en probeert 2x pw naar de fysio te gaan tot het echt over is!! In die spuiten zit zooo veel troep. Moet je mee oppassen!
Ik ben gister naar bed gegaan met een naproxen en vandaag was t heeeeeeel goed te doen. Vanavond nog een keer, Denk dat ik t hiermee wel red