Bonprix iets terug sturen

Discussie in 'De lounge' gestart door Happy, 16 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Happy

    Happy Fanatiek lid

    9 aug 2009
    1.553
    0
    0
    Midden van het land
    Ik heb daar wat bestelt maar in het echt vind ik het toch helemaal niet leuk!
    Maar hoe krijg ik mijn geld dan terug?
    Ik stuur het pakketje terug, adres heb ik gevonden maar kan nergens iets vinden waarmee ik mijn geld terug krijg
     
  2. luckey

    luckey VIP lid

    16 feb 2010
    5.129
    0
    0
    volgens mij krijg je dat op je rekening teruggestort min de verzendkosten...
    Ik wil artikelen terugzenden

    Ik verwacht een terugbetaling

    De door u aan bonprix teruggezonden artikelen worden gemiddeld binnen 2 à 3 weken verwerkt, gecontroleerd en geregistreerd.

    Mocht u de door u teruggezonden artikelen reeds hebben betaald, dan zal u zo spoedig mogelijk een terugbetaling op uw (bij ons bekende) bankrekening ontvangen.
     
  3. Jel

    Jel Niet meer actief

    Ik heb een poos geleden ook iets terug gestuurd naar Bon Prix, en kreeg uiteindelijk ook het geld terug gestort. Weet niet meer hoeveel tijd er tussen zat. Hoefde er iig niks voor te doen.
     
  4. Happy

    Happy Fanatiek lid

    9 aug 2009
    1.553
    0
    0
    Midden van het land
    Oke dus gewoon terug sturen en afwachten, als ik het pakket verzonden heb stuur ik sowieso even een mail als bevestiging voor alle zekerheid!

    Thnx dames
     

Deel Deze Pagina