Hoi ik voed op verzoek, ongeveer om de 3 uur. ene keer is de nacht zo: 21-0045-3-5-8(ochtend) andere keer : 2130-1.30-4.15-630..( ochtend) de nacht en de ochtend beginnen dus op verschillende tijden met verzoek voeden hoe krijg ik dit ritme erin dan?
Doorgaans komt het ritme er vanzelf in, hier hoef je niet voor te doen. Wil je zelf dolgraag een ritme kun je proberen elke dag (ochtend) op een bepaald tijdstip een flesje geven. Bijv elke dag rond 7 uur. Niet gaan rekken, maar rond dat tijdstip wakker maken en een (evt kleiner) flesje aan te bieden. Sommige kindjes accepteren dat.
Als je tzt weer moet gaan werken zou je een fles op een vast tijdstip in de ochtend kunnen geven. Dat heb ik toen wel gedaan. "Nadeel" (vinden veel mensen) dat ze nu ook op vrije dagen om dezelfde tijd wakker wordt. Als je thuisblijfmama bent kan je gewoon als ze wakker wordt een normaal ontbijt geven. Toen mijn dochter wat ouder werd (rond de 12 weken) ben ik in de nacht een kleiner flesje gaan geven, zo saai mogelijk voeden, schone luier en weer slapen. Zodra het ochtend werd haalde ik haar er uit, lichtjes aan, even opblijven, etc. Zo "leerde" ze dat het ochtend was.
hi thx, de tijden zijn vrijwel zelfde, alleen nu laat ze soms 4 uur tussen dus dan wisselt het ga denk maar gewoon blijven doen zoals nu doe, eruit, voeden, geen woord zeggen, boer en weer erin, en overdag lekker lachen, zingen en vooral licht. ik moet idd straks 2 dagen werken en dan gaat ze vaste tijd fles krijgen, moet even kijken hoe en wat, dank je wel