jee ik had voor je gehoopt op wat vrolijker nieuws... sterkte, ik kan me voorstellen dat je op bent. pff ik wil wel wat zeggen maar ik weet niet wat, kan alleen maar denken dat ik me niet kan voorstellen hoe het moet zijn voor jullie. hou je taai.
Dank je. Er is inmiddels een familie van 5 personen bij gekomen.gaat met de oudtste nu niet goed.vriendinnen hebben ervoor gezorgt dat er di weer een stukje in de krant komt en waarschijnlijk ook hart van nederland.ook is er contact met de burgemeester geweest.
Mijn vrienden hebben gesprekken gehad met iemand van pvda/huisvesting..weer krant..gemeente..maatschappelijk werk.ook persoonlijk met de burgemeester en wethouder en die trokken het zich erg aan..gaan er ook werk van maken! De fam is plotseling weer weg..voor het eerst nu alleen in de opvang..bang voor wat er komen gaat en proberen van elke minuut te genieten dat we alleen zijn. Spannend allemaal maar er is een boel in gang gezet.
Ik ga echt heel hard voor jullie duimen. Het is fijn dat zoveel mensen het zich aantrekken maar het wordt tijd dat er ook daadwerkelijk iemand wat gaat regelen.
ik ben blij dat er nu opnieuw beweging in gezet is door je vrienden, hoop dat je heeeeeel snel een huisje /plekje voor jullie 3 tjes hebt. En ik hoop dat je oudste moppie een beetje tot rust kan komen nu jullie alleen zitten .
he hoe is het nu? kom je die warme dagen nog een beetje door daar? ik hoop dat je snel positief nieuws krijgt over een huisje
Gisterochtend stond een pittig stukje in de krant: De Brug wk. 22 '12 | Krant online op bladzijde 5! S'middags wordt ik gebeld,we hebben een (tijdelijke) crisisflat voor jullie!Volgende week krijgen ze de sleutel en afhankelijk van de staat ervan,ze gaan het dan opknappen en inrichten,kunnen we erin! Helemaal blij natuurlijk,vooral de oudste was helemaal ontdaan en wist van gekkigheid niet meer hoe ze zich moest uitten. PVDA had contact opgenomen met onze wethouder,en die belde mij gisteravond om 22:30 wakker!Ik vertelde haar hoe onze situatie ervoor stond en ze was erg begaan. POmdat bik wel met 2 kleine kinderen ben gaat ze as maandag naar de woningbouw om te kijken hoe het ervoor staat en of er eventueel nog iets (voor vast!) beschikbaar is. Ze kon absoluut niets beloven,maar deed het wel omdat ze zich onze situatie aantrok.We zijn er ondersteboven van en ik heb al 3 nachten niet geslapen.Leve oxacepam van de huisarts nu. Ze heeft diezelfde avond ook het lid van PVDA gesproken en gezegd dat ze haar best ging doen.Ze heeft me zelfs haar mobiele nr gegeven en en hoopte dat we het weekend door kunnen komen. Je durft nergens meer op te hopen maar krijgt hierdoor juist alle hoop.Zelfs als ze nu niets vast hebben is toegezegt hulp te bieden wanneer we in de crisisflat zitten voor andere woonruimte,er moet een doorstroom blijven. EINDELIJK weer licht aan het eind van de tunnel...!! (ook nog een bedankje voor diegene die de 2 enveloppen met leuke spulletjes naar mijn meide stuurde) Maandag word extra spannend voor ons! Afgelopen dagen een hongaarse fam van uiteindelijk 8 man erbij gehad en komende week komt er een klein gezin.maar nu hebben we iets om ons aan vast te klampen..joehoeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
O en ook heeft een krant met mij contact opgenomen (de stentor) en die plaatst volgende week ook een uitgebreid stuk!
Geweldig nieuws en super dat je zo kunt bouwen op je vriendinnen!! Succes volgende week, hoop dat jullie een leuk flatje krijgt aangewezen!
Even voor de duidelijkheid,de crisisflat is al zeker! Weet al waar en we weten dus zeker dat we hier snel weg zijn!! Maar de wethouder probeerd dus een vast plekje flat/huis voor ons te regelen,omdat ze dat beter vind voor de kids!!
ow wat lekker zeg, kippevel hier!!! we zitten op het eind van dit schooljaar zou fijn zijn om in die tijd je lekker met je nieuwe plekje bezig te kunnen houden wat ga je dan met een ander gevoel naar vakantie kijken...vakantie in je eigen huis
Wow wat een goed nieuws!! Hopelijk eindelijk wat rust voor jou en je meiden. Jullie verdienen het zo hard! Fijn dat er nu eindelijk mensen mee bezig zijn en zich om jullie bekommeren. Het heeft lang genoeg geduurd!
Fijn dat er eindelijk wat licht aan het eind van de tunnel lijkt Succes met de laatste loodjes en hopelijk komt er snel een oplossing voor vast! xx