Wij gaan van het weekend grote zakken voer halen bij de Lidl en ik heb nog wel wat fleece dekens op zolder. Het liefst zou ik ze allemaal in huis nemen, arme beestjes Het gebeurt ook niet vaak dat er in Zeeuws-Vlaanderen een goed bereikbaar inzameladres is, dus ben er nu wel blij mee.
en mensen die even niks hebben of te besteden hebben neem ik ook niks kwalijk hoor,had gewoon gehoopt dat er mensen waren die het wel kunnen missen.
helemaal super! ben blij dankje zelf heb ik trouwens zakken voer 4kilo voir 2.98 gehaald van het merk okee van de emtee ,plus heeft dat geloof ik ook.
Dit topic overtreed de regels van zwangerschapspagina.nl Ik zal dit topic moeten sluiten. 1.22 Het plaatsen van berichten en/of het versturen van privé berichten met als doel het werven van sponsoren of fondsen, in de vorm van geld of goederen, voor jezelf of voor anderen, is niet toegestaan.