Ik heb hier eerder gemagnetiseerd dmv een foto...destijds was er veel animo voor,maar zal toch maar eerst weer even polsen.(toen waren er meer gerelateerde onderwerpen) Uitleg: Alles is energie ,en de energie van ons lichaam kan door diverse oorzaken uit balans raken en/of geblokkeerd raken (bijv door vastgezette emoties/onverwerkte trauma's) en zo weer lichamelijke klachten geven. Een magnetiseur ziet en/of voelt de blokkades en werkt eraan die op te heffen,zodat de energie weer goed kan stromen...dit kan ook op afstand. Dit heeft alleen maar een heel positief effect op lichaam en geest...ben natuurlijk geen arts dus gewoon even naar de huisarts gaan he Zwangeren behandel ik niet, dit omdat zij een heel andere energiehuishouding hebben. Blijk je al zwanger te zijn ,maar weet je dit nog niet,is dat geen probleem. Omdat het wat tijd vraagt zal ik zo nu en dan de deur op een kier zetten en er een paar mensen tegelijk binnen laten.Die mogen me dan een foto sturen en ik geef aan wanneer ik begin en wat er uit komt. Het kan zijn dat je warmte of koude voelt,tintelingen ,boeren, zuchten etc. het kan ook heel goed zijn dat je er helemaal niks van merkt. Blokkades zijn er niet zomaar..en er zijn meestal meerdere keren nodig..toch zal de ene keer hier al een positieve invloed hebben. ook werkt het nog wat na. zo,even kijken of er nog interesse in is. (nog niet aanmelden !)
Het lijkt mij wel erg interessant Maar hoe bedoel je een paar mensen tegelijk binnen laten?? Ik neem aan dat we een foto van onszelf of van onszelf met partner naar jou moeten sturen ? en dat het allemaal prive is ?? Zoja dan heb ik wel interesse
O sorry,dat is een uitdrukking van mij! Ik roep meestal dat ik de deur op een kier zet en dan kunnen zich er bijv 5 mensen tegelijk zich aanmelden per pb. Ik heb het meest aan een zo recent mogelijke foto van jou in het geheel,zonder anderen erop (ook niet eraf geknipt) alles gaat prive en foto's worden uiteraard erna gelijk verwijderd. Alleen van hoofd kan,maar vind ik wat lastiger. Van partner mag,maar alleen met toestemming van diegene.
Moet ik alleen een nieuwe foto maken, want ik heb alleen foto van mijn gezicht/borst waar ik aleen op sta, of ik sta er met iemand anders op, dus zal eerst niewe foto moeten maken
Ik weet nog niet wanneer ik kan, hopelijk vanavond en dan kijken wie zich aanmelden ... (moet het wel zo doen anders wordt de lijst te lang) Mocht je erbij zitten, dan is zo'n foto te doen hoor.(maar gewoon niet ideaal)
heb toevallig zo`n foto gevonden op mijn telefoon van vorige week, had kleren gezein en wou een mening dus foto gemaakt dus er is zo`n foto hihi.. Ik zal het in de gaten houden! Hoe ga je het selecteren dan? Gewoon hier op forum dat we binnen zo`n tijd een foto moeten sturen? of zet je hier een berichtje dat je bent geselecteerd met de vraag of je een foto wil sturen? Ga zo weg namelijk en ben er pas rond 23 uur weer, dus zou het jammer vinden als ik het mis loop. Maar anders wacht ik gewoon op de volgende keer als je het vanavond gaat doen Ben heel benieuwd in elk geval
Ik roep wanneer het kan, en als ik een bepaald aantal pb's binnen heb roep ik stop. Wie wil kan om een email adres vragen dan, begrijp wel dat dat makkelijker is.
Geeft niks, ik moet het wel zo doen want anders komt er gewoon teveel. Ik doe het er ook maar bij, moet wel leuk blijven. Dus: nog geen aanvragen graag, ik geef het vanzelf aan
Ik wil ook wel meedoen! Ik voel momenteel echt dagelijks een blokkade ergens in mijn lijf, ben heel benieuwd of je daar wat mee kan.
Voor diegenen die het niet erg vinden morgen pas behandeld te worden: (ik ben pieraf vanavond) ik laat er NU vijf door. Reageren via pb graag !