De bof

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door kipjetok, 11 feb 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kipjetok

    kipjetok Bekend lid

    21 jul 2011
    715
    0
    0
    NULL
    NULL
    Onze kleine boef heeft de bof! Hij is twee jaar en is er echt heel ziek van. Je schijnt het dus nog te kunnen krijgen ondanks vaccinatie. De vaccinatie die onze kinderen krijgen, blijkt niet helemaal toereikend te zijn op het bof-virus wat de laatste jaren de ronde doet.

    Helaas is het enige wat je mag geven paracetamol . Dat helpt hier niks want hij gilt nog steeds van de pijn. Heeft iemand nog huis-tuin-en-keuken-tips???
     
  2. pioenroos26

    pioenroos26 Niet meer actief


    Beterschap met je kindje! Vaccinatie is geen garantie dat je kindje die ziekte niet krijgt vaak krijgen ze het wel in mindere mate.
     
  3. Hiekje

    Hiekje Actief lid

    14 jan 2011
    282
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat vervelend zeg!!
    Ik heb, toen ik 19 was, ook de bof gehad ondanks vaccinatie. Ik weet nog dat ik toen yoghurt met ananas aan het eten was en ik verging vd pijn. Eten/drinken waarbij je speekselklieren extra worden "geactiveerd" (bijv zure dingen) zorgen voor meer pijn. Dus probeer dit zo veel mogelijk te vermijden. En dus ook aantal eet/drinkmomenten te beperken..

    Succes en beterschap!!
     

Deel Deze Pagina