Hoi Meiden, Vorige week vrijdag heb ik een curettage gehad. Vruchtje was niet verder gegroeid dan een week of 4/5. Die is heel erg meegevallen en zelfs het bloeden is al gestopt. Heb ook maar heel licht nagevloeid. Minder dan 1 inlegkruisje per dag. Gelukkig maar! Nu willen we het toch weer gaan proberen, want het brusje voor onze dochter is van harte welkom. Ik heb ook weer enorm zin om te vrijen , wie herkent dit? Groetjes Bikkel
Wij zitten nu ook in eerste ronde na de miskraam. bij mij is het vruchtje spontaan afgekomen met 6 weken
Hier een spontane miskraam na 8 weken en 4 dagen. Zit nog steeds in de eerste ronde na mijn miskraam.
Hier ook een miskraam. Kwam er twee dagen voor de 12 weken echo achter dat het mis was. Ik verloor al een paar dagen wat oudbloed. Niets om me zorgen over te maken vertelde de VK me.....volgende keer gewoon mijn gevoel volgen en meteen om een echo vragen.... Dit is onze eerste ronde weer na de mk. En de dagen rond mijn ei had ik heel veel zin om te vrijen. Nu duimen tot NOD!
Ik heb de 18e met ongeveer 7,5 week een miskraam gehad en ook wij zijn weer flink aan de klus Spannend meiden! Succes!
Net weer begonnen ook na vroege miskraam (5 weken en een paar dagen). Ik temperatuur niet en gebruik geen ovutesten, dus weet natuurlijk niet hoe mijn cyclus er nu zal uitzien. Maar heb er ook weer zin in, dat is het voornaamste... Hoelang het allemaal zal duren, daar heb ik een beetje schrik voor!
Hier hetzelfde. (hmm... of was het nou 8w5d?) Eerste ronde is, als het goed is, bijna voorbij... Ga dinsdag testen!
hey meiden ik heb in januarie 08 curretage gehad. Vruchtje was gestorven met 9weken (kwam daar pas met 14 weken achter). Voor m,n miskraam heb ik er 7maanden over gedaan om zwanger te worden. Ik zit nu helaas alweer in ronde 8.... Hoop dat het voor jullie minder lang zal duren.. Liefs Melanie
Hier ook 1 met 4 miskramen achter de rug, en we zijn meteen doorgegaan met het opnieuw proberen. Vandaag een heel licht 2e streepje, en morgen opnieuw testen om te kijken of het duidelijker is Na mijn curettage heb ik 3x mijn menstruatie gehad en morgen weten we meer. SPANNEND! Ik hoop voor jullie dat het snel gaat lukken. Maar weet wel dat je lichaam wel weer de oude moet worden, want het is een behoorlijke klap geweest zo'n miskraam. Succes in ieder geval..
Ik hoop dat ik snel weer mijn cyclus heb gevonden. Tot nu toe geen ei symptomen gezien dus misschien eenr onde zonder ei. Begin nu wel wat meer last te hebben van afscheiding maar nog altijd wit van kleur helaas. Als ik dan een ronde zonder ei heb dan hoop ik dat mijn ongie er de 14de weer is zodat ik verder kan. Ik duim voor je dat je een positieve test in handen heb dinsdag
Hier ook weer bezig na een miskraam met 8 weken en 6 dagen is het vruchtje gestopt met groeien en na 12 weken kwamen we daar pas achter. Mijn cyclus was gelukkig snel weer op orde. En nu maar weer afwachten he! Marb & Smiley24: succes met testen!
Wij gaan er ook weer voor, we hebben een ma gehad met 9 weken. 5 weken later ben ik uitendelijk gecurreteerd... En nu mogen we er weer voor gaan! Dames, ik hoop dat we allemaal snel weer zwanger mogen worden. Liefs devana
wij zijn er ook gelijk weer voorgegaan na alle miskramen het gevoel blijft gewoon heel sterk daarom gelijk er weer voor gegaan ook sterkte nog in ieder geval! ern hopelijk ben je snel weer zwanger
Smiley24 & Marb erg spannend en hopen op een positieve test! Wel fijn om te lezen dat ik/wij niet als enige zijn die nu alweer "zin" hebben en er graag voor willen gaan. Rekenen jullie de 1e dag van cyclus vanaf de curettage dag? VK zegt liever te wachten tot 1e menstruatie, maar zeiden er ook bij dat het voor de rekendatum makkelijk was, tja...... Succes met klussen, allen!
Hoi Bikkel, Ik heb de dag van de curretage aangehouden als eerste dag van mijn nieuwe cyclus. Dit is wel aardig uitgekomen, zat toen op 30 dagen ipv 28.. Mij is ook aangeraden om eerst een menstruatie aan te houden, en op controle kreeg ik de indruk dat dit ook een teken was dat alles weer oke zit. Maar moet zeggen dat we gewoon door hebben 'geklust' Liefs Devana
Wij klussen eigenlijk ook gewoon nu al door. Ik neem ook dag van mk aan als 1e dag van cyclus. Of dat het klopt, weet ik niet. Heb ook de raad van gyn gekregen om NOD af te wachten en dan pas terug te beginnen. Tja, wij kunnen ook niet wachten... Ze gaf me geen medische reden. Natuurlijk moet je lichaam alles wel verwerken, maar ik verwacht zeker niet dat het nu al direct terug goed nieuws zal zijn en dus blijven we verder oefenen.