Wij hebben ook een pretecho gehad met 16 weken. 10 minuten voor 35 euro en weer een rits fotootjes! Vond het elke cent waard en het geslacht was super duidelijk. Je hoort heeeeeel af en toe dat het geslacht nog niet helemaal goed ontwikkelt is en ze het dus niet met 100% zekerheid kunnen zeggen.
Met 13 en halve week, mevrouw kon het met 100 procent zeggen. Als ze ook maar een kleine twijfel had gehad had ze dat gezegd. Inmiddels is het 2 keer bevestigd. Een meisje
Hier bij de eerste met 15 weken precies, overduidelijk!! En nu met 14+2 (was wel een splinternieuw aparaat dus heel duidelijke beelden) Het geslacht is officieel met 14 weken al klaar dus met 16 weken moeten ze het makkelijk kunnen zien mits het aparaat natuurlijk toereikend is! Succes!!
ik heb zaterdag de geslachtsbepalende echo... met 17 weken en 6 dagen kost 55 euro... maar tis in deze regio geloof ik gewoon enorm duur :S
Hier met 13 weken en 1 dag tijden nekplooimeting in het ziekenhuis... en het klopte, het was een jongetje
nou het geslacht niet gezien, kind lag de hele tijd op de buik met duim in de mond en benen opgetrokken te slapen. ik mag gelukkig gratis nog een keer terugkomen hopelijk dan meer geluk
WOOW, wat veel reacties zeg hihihihi Maar ben heel blij met jullie reacties, geeft een duidelijk beeld zo...pfffff ben ook zo ongeduldig en nieuwschierig @Dana: wat balen zeg!!!! Daar zou ik echt de hele dag "mee zitten" hihihihi, zolang naar uitgeleefd en dan nog niks weten....weet je al wanneer je de volgende echo heb? @alle meiden die nog moeten gaan voor hun echo: heel veel plezier!