We willen misschien vanuit het noorden van het land naar Vught verhuizen ivm werk maar hoe bevalt het om daar te wonen? Is er veel criminaliteit, hangjongeren, leuke winkels, goede scholen, natuur etc..?
Ik woon vlakbij Vught. Er gebeuren weinig gekke dingen, het is gewoon een rustig dorp! Er zitten wel wat leuke winkels, je hebt er de IJzeren man, een mooi natuurgebied met recreatiemeer. Scholen en hangjongeren weet ik zo niet...
Ik ben vanuit Groningen naar Vught verhuisd en ik vind Vught een prachtig dorp! Ik vond alleen wel dat het in het noorden wat gezelliger en gemoedelijker is, daar moest ik echt best wel aan wennen. Vught heeft leuke winkeltjes, een gezellig centrum, de ijzeren man, veel mooie natuur in de omgeving. O en natuurlijk dichtbij het gezellige Den Bosch. Wel merkten wij zelf (wij woonden midden in het centrum) dat er regelmatig auto's vernield werden en ruiten ingegooid. En een ander nadeel vond ik de eeuwige strijd om het vuilnis in elkaars vuilnisbakken te gooien. O en ik moest wel even wennen aan de drukte op de wegen! Wij zijn uiteindelijk (ivm de plotse gezinsuitbreiding en het feit dat bijna alle familie in Groningen woont) weer terug naar het noorden gegaan. Maar ik heb er 2 jaar lang met plezier gewoond.
Rosmalen is trouwens ook erg leuk als je hier in de buurt wilt wonen. Is wat kleiner en gemoedelijker als Vught. Heeft een leuk centrum, goede scholen en weinig hangjongeren. Is een dorp naast Den Bosch (ofja, tegenwoordig meer een wijk van Den Bosch ).
Oke, dank je dan gaan we daar ook eens kijken. Heeft Rosmalen een middelbare school? IK geloof Vught wel toch?
Absoluut! Wij woonden in het centrum en daar zit oa: - Hema - Blokker - Zeeman - AH - Bruna - Bart Smit - CD winkel - Drie schoenenwinkels (merk) - Meerdere kleding winkeltjes vooral merkkleding - Kinderkledingwinkeltje (merk) - Lingeriezaak Verder zijn er in andere gedeelten van Vught nog meer winkels, alleen kwam ik vooral bij de winkels bij ons huis (wij woonden midden in het centrum, boven deze winkels ) En je kunt er ook lekker uiteten, een terrasje pakken enzovoort. Er zit inderdaad ook een middelbare school. Ik vond Rosmalen trouwens absoluut niet te vergelijken met Vught. Vind Vught wat "chiquer" zeg maar..
is de huizenprijs hoog omdat het chique is en veel fijne faciliteiten heeft? Zoals goede scholen, winkels, natuur, sportverenigingen etc..?
Hmm, moeilijk. Hoe de kwaliteit van het onderwijs is weet ik niet: maar de winkels zijn inderdaad van goede kwaliteit net als de horeca trouwens. Ik vind het gewoon een dorp met klasse om het zo maar te zeggen Je krijgt er wel waar voor je geld en je merkt ook als je in het centrum aan het winkelen bent dat er veel mensen wonen die het wel iets breder hebben dan gemiddeld zeg maar.
Ja Rosmalen heeft ook een middelbare school, centrum met diverse winkels en een wekelijkse markt. Dat is trouwens de reden waarom ik Rosmalen leuker vind als Vught. Het is gemoedelijker en minder 'uit de hoogte'. Maar goed, het is maar net waar je zelf van houd natuurlijk
Vught is een 'duur' dorp, veel duurder dan Rosmalen. Overigens snap ik niet dat gezegd wordt dat Rosmalen kleiner is dan Vught, dit is niet zo hoor... Ik heb in Vught op school gezeten... Mooi daar hoor!
TS: ik ben benieuwd waar het werk is, is dat in Vught? Ik woon zelf vlak bij Vught, en dichtbij Rosmalen. Maar er zijn nog veel meer leuke plaatsen hier in de regio. Misschien kun je me een PB doen? Want kan me voorstellen dat je hier niet alles vermeld.