hey meiden, ben zowat begonnen aan mijn koffer, ik ben van belgie, dus bij ons is dat meestal (denk ik) een paar dagen overnachten in het ziekenhuis nu, heb een enorme grote koffer maar die zit al vol & dan heb ik zelfs niet eens mijn spullen er allemaal in maak je het best een koffer voor jezelf & eentje voor de baby of gewoon alles samen in 1koffer? en onmisbare spulletjes? (tips zijn welkom)
Ik had mijn eigen tas en de tas van de baby en daarbij zaten een paar spulletjes voor de aanstaande vader (eten/drinken en schoon shirt) ik heb eigenlijk gewoon voor 1 dag ingepakt ervanuit gaande dat als ik langer moest blijven mijn man naar huis kon gaan en extra spullen kon halen.
Is het normaal om zo lang in het ziekenhuis te blijven in België dan? Ik heb namenlijk alles in een rugtas gekregen. - Twee setjes kleding voor de baby - Nachtjapon om in te bevallen - setje kleding voor als ik weer naar huis ga. -Tandenborstel en kam - Tijdschrift - Oplader telefoon - wat snoepjes - Losgeld Maar hier mag je een paar uur later weer naar huis als het goed ging. En anders rijd vriendlief nog even op en neer. Maar wij wonen dan ook tien minuten van het ziekenhuis vandaan.
ja is hier heel normaal & met een keizersnede is het nog langer denk gewone bevalling 4dagen & keizersnede langer,
Ik had gewoon een blaadje gekregen van de vk met bepaalde tips -mueslirepen ( die zouden goed werken na de bevalling) -lippenbalsem voor droge lippen na het puffen - deel van het kraam pakket verbanden en paar tepel lek dinger kan even niet op de naam komen haha Enz En op het blaadje stonden ook de normale dingen zoals pyamas en baby kleertjes Ik had ook ontzettend veel bij ma weinig gebruikt heb in totaal 3 dagen in het ziekenhuis gelegen
Ik woon ook in het buitenland en hier ook +/- 3 dagen ziekenhuis na de bevalling. Ik heb een lijst van het ziekenhuis gekregen met wat ik mee moet brengen. Voor de verloskamers: (Voor mama) T-shirt of japon voor de bevalling sokken en pantoffels tandenborstel en tandpasta (Voor de baby) 1 pyjama 1 rompertje 1 vestje (katoen) 1 paar sokjes 1 slaapzak Voor het ziekenhuis: (Voor mama) Pyjama's of nachtjapon (makkelijk te openen als je borstvoeding wil geven) Wegwerpslipjes of katoenen (grote) onderbroeken i.v.m. kraamverband Borstvoedingsbh's liefst zonder beugels en zoogcompressen Borstvoedingskussen Badjas, washandjes en handdoeken Sloffen Makkelijke kleding Toiletartikelen (Föhn, pen, boek, photo toestel) (Voor baby) Rompertjes (8) Pyjama's (8) Vestjes en sokjes Billendoekjes Slaapzak Het ziekenhuis waar ik naartoe gaat gebruikt wel handdoeken (voor kindje), slabben, kraamvb etc van het ziekenhuis dit hoef ik niet mee te nemen, net als zeep voor de baby. Voor het transport naar huis (babytje) Makkelijke kleertjes of pyjama Een mutsje en vestje Een dekentje Een autostoeltje (volgens wetgevingsnorm) Ik denk wel dat dit een lijst is voor zowel zomer als winter, misschien heb je niet alles nodig i.v.m. 30 graden buiten. Ik heb alles voor mezelf en voor de baby in 1 koffer gedaan. Ik heb wel een apart tasje voor de verloskamer.
Ik ben van Belgie. Normale bevalling is 5 dagen en keizersnede is 7 dagen in zkh blijven. Maar als alles goed gaat mag je wel eerder weg. In mijn koffer heb ik: Voor baby: 5 rompertjes/body's 5 setjes Muts Voor mijzelf : Kam Sokken Nachthemden Shampoo/douchegel Washand/douchelaken Borstvoedingbh Slippers Van het zkh krijg je: Onderbroek/ kraamverband Pampers/billendoekjes en was set voor de baby