Ik ben voor Kristel. Ik vind dat zij iets bijzonders heeft. Hele gave stem. Ze kan zo veel verschillende nummers zingen! Wesley vind ik ook leuk, maar hij kan met name goed Nederlandstalig zingen en daar hou ik nou weer niet zo van .
Ik lees net dat het finale liedje You raise me up wordt. Deze is al eerder gezongen door Josh Grabain, Celtic women, Westlife. Als ik dit liedje hoor dan denk ik dat dit het meest geschikt is voor Wesley en Kim. Ben benieuwd!
Is het nu nog niemand opgevallen dat Wesley alleen nummers in zijn "straatje" kreeg? (voornamelijk NL-talig) de rest moest van alles doen en hem werd het soms wel erg makkelijk gemaakt vond ik, maar ik denk dat hij gaat winnen op basis van zijn populariteit en daar hebben ze goed mee "gespeeld" bij Popstars
Wesley. Omdat ik hem van begin af aan al de beste en de sympatiekste vind. Maar ik heb het al 2 keer niet gezien.. What happened with Dewi?! De jury was toch ook helemaal kapot van haar?
Wesley is gewoon een leuke nieuwe Jan SMit, beetje simpel en daarom kan iedereen zich met hem vinden omdat het "een guy next door" is..
Wesley! Of anders Kim. Ik vind die Kristel echt een vreselijke stem hebben. En Joshua is gewoon niet goed genoeg.
Ik stem ook voor Wesley! Wat een stem heeft die jongen. Mijn man zei vorige week al, ik ga volgende week op hem stemmen haha. Zie hier hoe goed hij zingt: YouTube - Popstars 2009 - 11 December - Liveshow 4 Wesley - Kon ik maar even bij je zijn
Ik ga voor Wesley.. Weet niet waarom, maar ik vind hem bloedirritant.. Heb het idee dat hij het nuchtere waar de jury het steeds over heeft een beetje gespeeld is.. Maar hij zingt fantastisch vind ik..
ja die simpele gast kreeg ook weer alle liedjes in zijn straatje hoor, pffff hoezo sturen dat iemand wint? Ik vond het saai en heb halverwege afgezet het was al zo duidelijk dat die Wesley ging winnen en dan gaven ze hem ook nog liedjes die makkelijk voor hem waren dus snel uitgezet haha... zo nep vond ik het...
Ja hij doet mij ook heel erg aan Jan Smit denken (die vind ik dus niet zo ) maar ach.. hij kan best leuk zingen. Alleen vond ook al dat idd het aan het begin al gelijk duidelijk was dat hij zou winnen..
ik vind het wel helemaal terecht dat ie heeft gewonnen , en niks in zn straatje hij is gewoon GOED !! !!
Oke hij kan wel goed zingen... Maar ik denk dat ze met hem wel het meeste kunnen bereiken in Nederland...