lidteken doet pijn

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Isis26, 8 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Isis26

    Isis26 Niet meer actief

    In de zomer van 2009 ben ik bevalling middels een ks. Ben nu bijna 30 weken en sinds vandaag doet me lidteken pijn. Voor de meiden die een ks hebben gehad en voelt een beetje als je 3 a 4 weken na de operatie bent. Af en toe branderig gevoel en stekerig. Het is niet constant maar wel steeds aanwezig.

    Is dit normaal? Me buik kan natuurlijk nu ook een groei meemaken?? Er zit trouwens min 9 maanden tussen de bevalling en zwangerschap.
     
  2. noena

    noena Fanatiek lid

    4 nov 2007
    1.114
    0
    0
    ik heb jullie 2009 ook een keizersnede gehad, en ben nu bijna 33 weken zwanger.. heb geen last van mij litteken, merk niet eens dat ik hem heb..

    maar ik denk dat het wel normaal is hoor dat je er last van kunt krijgen.. anders gewoon ff aan je verloskundige vragen, zij kent jouw verdere situatie ook beter
     
  3. theeleut1

    theeleut1 Actief lid

    1 feb 2010
    308
    0
    0
    NULL
    NULL
    heb ik in het begin ook last van gehad toen mijn buik erg snel
    groeide. Zal er wel een beetje bij horen. Kunnen ook wat verklevingen zitten na een operatie.
     
  4. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    ik heb ook in de zomer van 2009 een ks gehad. Ik merk nu niks van mijn litteken maar goed ik ben pas 20 weken zwanger. Ik zou het even met je gyn overleggen.
     
  5. Miek74

    Miek74 Fanatiek lid

    3 nov 2007
    1.968
    1
    0
    NH
    ja, gewoon even overleggen. Er werd mij wel geadviseerd om niet binnen een jaar zwanger te worden ivm het lidteken. Tot dusver heb ik er geen last van gehad, maar ik ben pas 8 weken ;)
     
  6. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Litteken moest net worden gespeld bij Ik hou van Holland. Die man schreef: Lidteken, een veel voorkomende fout (bij mannen). Ik moest dit topic dus wel even aanklikken :D

    Ik heb bij mijn tweede zwangerschap totaal geen last gehad van mijn litteken van de eerste ks.
    Soms jeukte het wat of voelde ik het wat trekken... geen echte last gelukkig.

    Elmo
     
  7. mamavanbo

    mamavanbo Fanatiek lid

    13 apr 2006
    3.931
    0
    0
    onthaalmama
    Oostmalle (Belgiƫ)
    ik zou dit melden aan je gyn.
    dat is iets wat mijn gyn alle afspraken meerdere keren vraagt en test of het pijn doet.
    dus volgens mij is het toch belangrijk.
    en mijn laatste ks was 3 jaar geleden dus.
     
  8. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    hahaha ik dacht precies het zelfde toen ik het topic zag
     

Deel Deze Pagina